Atvira erdvė'17: šokis projekcijų fone ir dekonstruotos situacijų komedijos

Iš šiais metais jaunųjų scenos menininkų projekte "Atvira erdvė" dalyvavusių 29 paraiškų, jį laimėjo du darbai - programavimo specialisto pasukusio į teatrą, Ado Burkšaičio, spektaklis "Laugh Track" ir šokėjos Živilės Virkutytės šokio ir projekcijų spektaklis "Rozeta". Spektaklių premjeros bus pristatytos 2017-2018 metų "Menų spaustuvės" sezone.

*Adas Burkšaitis - Kembridžo universiteto alumnas, programuotoju ir moksliniu darbuotoju dirbęs net "Google", aktyviai besidomintis šiuolaikiniu teatru ir vizualiaisiais menais. Jaunasis kūrėjas sakosi siekiantis perkelti savo patirtį technologijose, neformalų mokymąsi menuose ir meno reiškinių stebėtojo perspektyvą į kuriamą spektaklį. "Laugh Track" (angl. juoko takelis) - šeštojo dešimtmečio Amerikoje rodytas situacijų komedijas (sitcoms), analizuojantis spektaklis, siekiantis atskleisti kokia svetima ir nuasmeninta yra tokio serialo konstrukcija.

*Živilė Virkutytė - aktorė ir šokėja, kartu su video projekcijų menininku Ed Grimoldby pristatysianti šokio ir sensorinių projekcijų spektaklį "Rozeta", abstrakčiai tyrinėjantį kalbą ir su ja susijusias žmogaus patirtis. 

Konsultuoti jaunuosius menininkus kūrybiniame procese bus parinkti dramaturgijos, režisūros, šokio specialistai, idėjas paversti realybe padės "Menų spaustuvės" administracija ir techninė komanda. 

 

Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą      Užimtumo kalendorius