Animacijos spektaklio visai šeimai „Tėčio pasaka“ premjera

Vienas tėtis negalėjo nuleisti akių nuo savo mažosios ir atsistebėti, kaip greitai ji ūgtelėjo. Rodos tereikia vos nusisukti, vos vieną dieną užtrukti darbe ilgėliau su nauju projektu ir šios mažos rankutės sugriebusios jį už ausų - nebe tokios ir mažos. „O gal čia ne šios rankutės išstypo, gal čia manęs per tuos darbus tapo mažiau?“ – susimąstė pagrindinis spektaklio idėjos autorius ir tėtis (Nr. 1) Andrius Kirvela. Tėtis Nr.2 (Gediminas Šiaulys) tylomis sukdamas ūsą jam pritarė. Taip tėčiams (Nr. 1 ir Nr. 2) gimė idėja kurti spektaklį.


Tėčiai į pagalbą pasikvietė teatro laboratorijos „Atviras ratas“ komandą ir taip po truputį scenoje gimė naujas spektaklis, kuriame kartu su profesionaliais aktoriais scenoje vaidins ir animuoti personažai.

Šio spektaklio didžiausias rebusas – sujungti gyvų žmonių ir projektuojamų vaizdų pasaulius. Tam reikia ne tik fantazijos, bet ir matematiškai tikslaus projektavimo, preciziškos aktorių choreografijos. Specialiai šiam spektakliui buvo sukurta programinė įranga, leidžianti lanksčiai kontroliuoti scenoje demonstruojamas projekcijas.
Turėdami patyrusią komandą – aktorių trupę „Atviras ratas“, galinčią užtikrinti profesionalų aktorinės dalies išpildymą, ir „PetPunk“ komandos kūrėjus, galinčius pasirūpinti vizualine dalimi, ruošiamės sukurti originalų ir autentišką pasirodymą, kuris praplės ir praturtins lietuviškojo teatro skirto šeimai repertuarą naujomis spalvomis.

 

Spektakliai:

* Vasario 15 d. - 18 val. Menų spaustuvės Juodoji salė
* Kovo 10 d.; 17 d. - 16 val. Menų spaustuvės Juodoji salė
* Balandžio 6 d.; 28d.- 16 val. Menų spaustuvės Juodoji salė
* Gegužės 19 d. - 16 val. Menų spaustuvės Juodoji salė

 

Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu