Lietuvos šokio informacijos centras plečia veiklą: nuo šiol pristatys ir šiuolaikinį cirką

Veiklą plečiantis "Menų spaustuvės" rezidentas Lietuvos šokio informacijos centras pristato papildomą savo kryptį – nuo šiol atstovaus ir Lietuvos šiuolaikinį cirką bei jo kūrėjus. Europoje jau ilgai gyvuojanti sritis sparčiai stiprėja ir Lietuvoje, ir nors šiuolaikinio cirko atstovų čia kol kas nėra daug, LŠIC pasiryžęs jį vystyti ir ieškoti naujų būdų jam tobulėti.

Pirmas žingsnis jau žengtas: birželį LŠIC prisijungė prie “Circus Next” projekto. Tai – daugiametis, Europos komisijos dalinai finansuojamas, cirko lauką jungiantis projektas, palaikantis naujus cirko menininkus ir skatinantis visapusišką jų bendradarbiavimą Europoje ir už jos ribų.

“Circus Next” rėmuose LŠIC per artimiausius tris metus Lietuvoje planuoja pristatyti šešis šiuolaikinio šokio ir cirko projektus, rengti mokymus ir edukacines dirbtuves vietos menininkams. Anot centro vadovės Gintarės Masteikaitės, prisijungimas prie tokio lygio projekto labai svarbus, nes tai atveria galimybes Lietuvos šiuolaikinio cirko kūrėjams ir atlikėjams geriau susipažinti su tarptautiniu cirko kontekstu ir tinklintis Europoje, o Lietuvos auditorijai – edukuotis ir pažinti daugiau šiuolaikinio cirko iš užsienio.

foto @Circus Next

Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu