Infotekos knygų ketvirtadienyje - pokalbis apie taikomuosius teatro metodus

Paskutinįjį lapkričio ketvirtadienį Menų spaustuvės Infotekoje susitinkame pasikalbėti taikomuosius teatro metodus. Pokalbio dalyviai - Raimonda Agnė Medeišienė, Forumo teatro 4 ROOMS kūrybos vadovė, ir doc. Vytautas Kontrimas, viešojo kalbėjimo treneris.Kas apibrėžiama kaip taikomieji teatro metodai, kodėl jie, viena vertus, itin aktualūs, kita vertus, lengvai diskriminuojami?
Kodėl Lietuvoje tenka įrodinėti jų neišnaudotas galimybes, o už šalies ribų jie dažnai tiesiog savaime aiškūs kaip vertingi?
Kokios galimybės jauniems žmonėms, turintiems teatrinį išsilavinimą, juos tobulinti ir vystyti kaip profesinę erdvę?

Atsakymus į šiuos klausimus pamėginsime išsiaiškinti lapkričio 28 d. 18 val. MS Infotekoje.

* knygų ketvirtadieniai - Menų spaustuvės Infotekoje paskutinį mėnesio ketvirtadienį vykstantys susitikimai, skirti apžvelgti aktualiausius meno ir kitų sričių leidinius, susipažinti su nauja arba dar neatrasta literatūra ir padiskutuoti su išskirtinėmis asmenybėmis.

Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu