Naujasis Baltijos šokis'14: Work

 

Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis'14“ pristato – Work | Zodiak (Suomija) | Choreografas Andrius Katinas (Lietuva, Suomija)

Idėja ir atlikimas: Andrius Katinas

Repeticijų asistentė: Saara Töyrylä

Tekstas: Mladen Stilinović („Praise of Laziness“)

Muzika: Onutė Narbutaitė („Symphonia Secunda“ iš „Tres Dei Matris Symphoniae“)

Prodiuseriai: Naujojo šokio centras „Zodiak“, Andrius Katinas.

Trukmė: 50 min.

 

„Tai asmeninis portretas, tuo pačiu jis išlieka struktūrų peizažu. Tarp darbo kaip reiškinio ir darbo kaip asmeninės patirties tuo pačiu metu egzistuoja lūžis ir sintezė. Abu įsikūniję asmenyje jie primena apie išnaudojimą, asmeninius prisiminimus, efektyvumą ir savirefleksiją. Kaip koncepcija darbo idėja yra labai plati. Šioje sceninio kūrinio versijoje norėjau sutelkti dėmesį ties tingaus kūno ir tapatybės konstravimo aspektais, kurie per darbą sukuria asmeninę visatą“, - apie spektaklį kalba jo autorius.

 

Andrius Katinas yra lietuvis šokio menininkas, gyvenantis ir dirbantis Helsinkyje. Jis studijavo teatro ir šokio menus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Suomijos teatro akademijoje. Kaip atlikėjas ir choreografas Andrius dirba nuo 1999 m. Didžiausia dėmesį savo choreografinėje veikloje jis skyrė įvairioms kūrybinio bendradarbiavimo strategijoms. 2003 m. gavo „DanceWeb Europe“ stipendiją, o 2006-aisiais už darbą „The Last Beauty of the Day“ gavo „Eskizas'06“ apdovanojimą.

 

Menų spaustuvė | Kišeninė salė

Bilietai 30 Lt

 

!25 % nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems – 1 bilietui

 30 % nuolaida – „Tiketos“ klubo nariams ir kortelių „Daily Card“ turėtojams – 2 bilietams.

Speciali nuolaida taikoma teatro ir šokio specialybių moksleiviams ir studentams bei scenos meno profesionalams – 1 bilietui.

Bilietai parduodami Lietuvos nacionalinio dramos teatro ir „Tiketos“ kasose. „Tiketa“ taiko papildomus mokesčius.

 

RENGINYS VYKSTA:
2014 Gegužės 09 d. 21:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą      Užimtumo kalendorius