Atvira erdvė jauniesiems menininkams: 20 SEZONŲ. Premjera!

 

spektaklis
idėjos autorė ir režisierė Rasa Niurkaitė
kompozitorė Juta Pranulytė | dailininkas Dravis Kavaliauskas | choreografas Isaac Evans (Jungtinė Karalystė) | šviesų dailininkas Povilas Laurinaitis
vaidina Aldona Janušauskaitė, Agnė Ramanauskaitė, Dainius Jankauskas


Ką padarytum dėl savo aistros? Viską? Ar kasdien tam atiduotum visas savo jėgas? Ar ignoruotum skausmą? Ar siektum būti tobulas… visą laiką? Ar paaukotum tam visą save?
                                                        ...Ką darytum jei tavo aistrą iš tavęs atimtų?

 

20 Sezonu - Copy


Spektaklis „20 sezonų“ pasakos apie baleto šokėjus , pabaigusius savo karjerą. Idėja autorei Rasai Niurkaitei kilo dirbant Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Matant baleto artistų kasdienybę, iškilo klausimas – kaip judėti toliau, kai visa, ką turi, iš tavęs atimama. Kaip judėti toliau, kai gyvenimas, kurį tu pažinojai, išslysta tau iš po kojų.

Už puošnių drabužių ir dekoracijų slepiasi ilgos valandos darbo atiduodant visą save, ryžtas ir pasiaukojimas profesijai ir publikai. „20 sezonų“ bando praskleisti uždangą ir pakviesti žiūrovus į teatro užkulisius, kur riba tarp profesijos ir gyvenimo nebeegzistuoja, kur profesija ir yra gyvenimas. Tai intymus artisto, bet galų galiausiai žmogaus pasaulis.

Spektaklis pasakos apie asmenybės krizę, kurią žmogus patiria drastiškai pasikeitus gyvenimui, praradus savo kelią. Kodėl mes taip lengvai susitaikome su aplinkybėmis ir nesistengiame rasti būdo būti laimingais? Bet kas įvyksta, kai susitaikyti su aplinkybėmis tiesiog neįmanoma? Kaip judėti toliau?

Pjesėje naudojama biografinė medžiaga, surinkta interviu metu su baleto artistais Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje.
Šio spektaklio eskizas, pristatytas festivalio „On The Verge“ metu The Arches teatre su aktoriais iš Kenijos, Škotijos ir Norvegijos.


menų spaustuvė | kišeninė salė

bilietai: 6 eur | bilietus bus galima įsigyti Tiketos kasose ir internetu (žiūrėti čia) | likę bilietai Menų spaustuvėje | bilietus galima rezervuoti el.p.: spektakliai@menuspaustuve.lt

atkreipiame dėmesį: menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais | atsiprašome už nepatogumus

 

RENGINYS VYKSTA:
2015 Lapkričio 12 d. 19:00
2015 Lapkričio 13 d. 19:00
2015 Lapkričio 24 d. 19:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu