CEZARIO GRUPĖ: Tamošius Bekepuris

 

Dėmesio! Kovo 16 d. pektaklis atšauktas. Bilietus galima grąžinti kasose, kuriose buvo pirkti, ar prisijungus prie savo paskyros tiketa.lt iki kovo 30 d. Arba galima su turimais bilietais pasižiūrėti spektaklį gegužės 4 d., tačiau reikėtų registruotis el. paštu info@cezariogrupe.lt arba tel. 8 646 15223. Atsiprašome už nesklandumus.

 

tautinė pankoratotija 

režisierius Cezaris Graužinis | kompozitorė Ieva Baranauskaitė | šviesų dailininkas Rimas Petrauskas
vaidina „cezario grupė“: Brigita Arsobaitė, Paulius Čižinauskas, Vilma Raubaitė 
muzikuoja „sutemų raudos“: Ieva Baranauskaitė, Mykolas Baranauskas, Stasys Šalaševičius 
trukmė – 1 val. 30 min.
N-13
premjera – 2016 m. balandžio 10 d.

 

id 33481

 

Turbūt visi girdėjo apie tokį asmenį Tamošių Bekepurį ir net pamena, kad jį kadaise apdainavo Vytautas Kernagis, tačiau beveik niekas (o, niekas!) nežino, kas šiam veikėjui nutiko, su kokiom stichijom jam teko grumtis, į kokią vagą jį išplukdė lemtis...
 
Pirmą kartą profesionalioje scenoje pristatomą „Tamošių Bekepurį“ režisavo Lietuvos, Skandinavijos ir Graikijos teatralų įvertintas Cezaris Graužinis. Naujasis „cezario grupės“ darbas pagal padūkusio autoriaus Kazio Binkio poemą gali sudominti ne tik teatro ar poezijos, bet ir muzikos mylėtojus. Mat spektaklio garso takelis kiekvieno pasirodymo metu atliekamas gyvai trimis instrumentais (elektroniniu pianinu, saksofonu bei būgnais). Tuo tarpu visą pluoštą poemos veikėjų įkūnija trys aktoriai: Brigita Arsobaitė vaidina moteris ir merginas, Paulius Čižinauskas lenda į Tamošiaus kailinius, o Auksinio scenos kryžiaus laureatė Vilma Raubaitė imasi vyriškų vaidmenų.
Kūrinyje kalbama apie vedybinio morčiaus apimtus Lietuvos gyventojus ir jų apsuptyje sau vietos ieškantį „netekėjusį“ žmogų Tamošių. Gavęs „lyg jausmą tokį“ gražuolei Onutei, jis siekia jos rankos, tačiau savo koją čia ima kaišioti atkaklioji Elzbieta. Svarstydamas, kurią pasirinkti, Tamošius nejučia eina pasitikti savo likimo...
Visas peripetijas spektaklio kūrėjai vaizduoja, nepagailėdami humoro bei ironijos. Muzikantai groja, aktoriai prabyla, bet kada nors visi nutyla, ir klausimas svarbus pakyla: apie ką tyli vyrai? Jie, aišku, mums nepasakys, nebent suūks, suuoks, gal dar sušoks. Visad moterys kalbės daugiau, dainuos garsiau, vaidins labiau, nes vyrai... tyli geriau. 
Šio naujo scenos kūrinio žanrą režisierius Cezaris Graužinis pavadino folklorine pankoratorija. Vaidinimas kviečia žiūrovus naujomis akimis pažvelgti į spalvingą mūsų tautos charakterį. 

 

menų spaustuvė | juodoji salė

bilietai: 8 - 12 eur | bilietai Tiketos kasose* (pirkti internetu) | bilietus galima įsigyti 1 val. prieš spektaklį menų spaustuvėje | atkreipkite dėmesį: menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais, atsiprašome už nepatogumus | 

*Tiketa kasa nuo šiol ir menų spaustuvėje

 ! cezario grupė taiko nuolaidas moksleiviams, studentams, pensininkams, neįgaliesiems, žmonių grupėms

 

RENGINYS VYKSTA:
2016 Balandžio 10 d. 19:00
2016 Gegužės 12 d. 19:00
2016 Rugsėjo 24 d. 19:00
2016 Gruodžio 30 d. 19:00
2017 Vasario 10 d. 19:00
2017 Balandžio 15 d. 17:00
2017 Birželio 10 d. 19:00
2017 Spalio 15 d. 19:00
2017 Gruodžio 30 d. 19:00
2018 Kovo 16 d. 19:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu