LOW AIR: šokio sezono baigtuvių DŽEMAS

 

aptikome įvairių džemo gamybos receptų, bet per pora metų patikrintas ir mėgstamiausias - šokančių bendraminčių susitikimas ant to paties linoleumo

low air sokiai lauke


Visos Low Air šokio mokyklos komandos vardu dėkojame visiems mūsų šokėjams, jų artimiesiems ir draugams už tai, kad V šokio sezoną, visus metus ar bent dalį jų, judėjot vienu ritmu su mumis. Džiaugiamės naujokais, kurie prisijungė prie mūsų šokančios bendruomenės.

Dar prieš šokant į ežerą, kviečiame į Low Air šokio mokyklos sezono uždarymo vakarėlį. Ypatingą, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Menų Spaustuvės kiemelyje po atviru dangumi, nestigs geros muzikos, šokių, pasirodymų ir improvizacijos.

menų spaustuvė | kiemas
dangui prakiurus, kraustysimės į menų spaustuvės juodąją salę

renginys atviras ir nemokamas visiems

RENGINYS VYKSTA:
2016 Birželio 01 d. 18:30
2019 Birželio 01 d. 18:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu