LOW AIR: šokio sezono baigtuvių DŽEMAS

 

aptikome įvairių džemo gamybos receptų, bet per pora metų patikrintas ir mėgstamiausias - šokančių bendraminčių susitikimas ant to paties linoleumo

low air sokiai lauke


Visos Low Air šokio mokyklos komandos vardu dėkojame visiems mūsų šokėjams, jų artimiesiems ir draugams už tai, kad V šokio sezoną, visus metus ar bent dalį jų, judėjot vienu ritmu su mumis. Džiaugiamės naujokais, kurie prisijungė prie mūsų šokančios bendruomenės.

Dar prieš šokant į ežerą, kviečiame į Low Air šokio mokyklos sezono uždarymo vakarėlį. Ypatingą, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Menų Spaustuvės kiemelyje po atviru dangumi, nestigs geros muzikos, šokių, pasirodymų ir improvizacijos.

menų spaustuvė | kiemas
dangui prakiurus, kraustysimės į menų spaustuvės juodąją salę

renginys atviras ir nemokamas visiems

RENGINYS VYKSTA:
2016 Birželio 01 d. 18:30
2019 Birželio 01 d. 18:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą      Užimtumo kalendorius