Stalo teatras: SALIAMONO TURTAI

spektaklis vaikams nuo 4 metų | 45 min.

Interaktyvus spektaklis šeimai


Kūrybinė grupė: Saulė Degutytė, Snieguolė Dikčiūtė, Saulius Čėpla, Kristina Mauruševičiūtė, Edita Zizaitė, Artūras Varnas, Ligita Skukauskaitė | Stalo teatras


Pagrindinė spektaklio mintis paradoksali - tuomet tapsi turtingas, kuomet viską atiduosi kitiems. Objektų teatro priemonėmis, gyvai muzikuojant smuiku ir originaliu- Pauliaus Juodišiaus sukurtu styginiu instrumentu aktoriai seka tris žydų pasakas: "Kiaušinis ir pupos", "Medaus ąsotis" ir "Trys paplotėliai" . Spektaklio veikėjai, spektaklio metu prieš žiūrovų akis sukonstruojami ir animuojami objektai, keliauja per dykumą, plaukia jūromis, vaišinasi čia pat suminkytais ir iškeptais pyragais, miršta ir prisikelia. Stalo teatro spektaklyje pirmą kartą veikia kinetinis smėlis, tampantis vos ne pagrindiniu veikėju. Kaip režisierė ir aktoriai jį suvaldys- ateikite ir pamatysite.

 

daugiau informacijos www.staloteatras.lt

menų spaustuvė | kišeninė salė

bilietai: 6 eur | bilietai Tiketos kasose ir 1 val. prieš spektaklį menų spaustuvėje

RENGINYS VYKSTA:
2017 Gruodžio 16 d. 12:00
2017 Gruodžio 17 d. 12:00
2018 Vasario 11 d. 15:00
2018 Kovo 25 d. 15:00
2018 Balandžio 29 d. 15:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu