Šeiko šokio teatras: MANO PITERIS PENAS

šokio ir muzikos spektaklis | jaunimui nuo 12 metų ir suaugisiems | trukmė 45 min. 

Agnija Šeiko (choreografė, režisierė)
Dovilė Binkauskaitė, Gintarė Marija Ščavinskaitė (asistentės)
Mantas Černeckas, Inga Kuznecova, Gintarė Marija Ščavinskaitė, Erikas Žilaitis, Marija Ivaškevičiūtė, Julius Jurevičius (šokis)
Mindaugas Bačkus, Jurgis Karbauskas, Arnas Kmieliauskas, Marius Sakavičius (violončelininkai)
Sven Helbig (kompozitorius, Vokietija)
Artūras Šimonis (scenografas ir kostiumų dailininkas)
Tomas Jurginas (vaizdo menininkas)
Vilija Bartašiūtė (prodiuserė)

 

VšĮ Šeiko šokio teatras

Tai XXI amžiaus Piterio Peno draugystės istorija – dviejų jaunuolių kelionė suaugusiųjų pasaulio link. Tarpusavio santykių peripetijos, ypač aktualios paauglystėje, pasakojamos šokio kalba. Tai jauno žmogaus bandymai ir (ne)noras suaugti, vidinės brandos paieškos. Ar tai nutinka išsikovojus vietą tarp išrinktųjų, ar tuomet, kai sugebi besąlygiškai priimti kitą kitokį ir patį save?

Šokėjai, keturių klasikinių violončelių gyvas skambesys kartu su elektronine muzika, vaizdo projekcijos ir šiuolaikiškos dekoracijos scenoje nukels spektaklio „Mano Piteris Penas“ žiūrovą į savitą ir netikėtumų pilną Niekados šalį.

Spektaklio šokio dalies autorė ir režisierė – Agnija Šeiko. Muzikinę jo dalį atliks Klaipėdos violončelių kvartetas, kurio atsiradimo iniciatorius bei projekto muzikos vadovas yra Mindaugas Bačkus.
Specialiai šiam renginiui rašomo kūrinio autorius – žymus vokiečių kompozitorius ir muzikos prodiuseris Svenas Helbigas.

menų spaustuvė | juodoji salė

Bilietai: 11.20 eur | bilietai TIKETA kasose (pirkti internetu) | Tiketos kasą rasite ir Menų spaustuvėje | atsiskaitymas tik grynais


Projektą iš dalies finansuoja: Lietuvos Respublikos Kultūros Ministerija, Lietuvos Kultūros Taryba, Klaipėdos miesto savivaldybė
Rėmėjas: Viešbutis „Amberton Klaipėda“

RENGINYS VYKSTA:
2018 Balandžio 29 d. 15:00
2018 Spalio 18 d. 19:00
2018 Gruodžio 23 d. 13:00
2019 Kovo 02 d. 18:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu