STALO TEATRAS: Kaip žvejys į dangų ėjo

pasaka iš J. Basanavičiaus tautosakos bibliotekos 

trukmė 40 min. | skirta visai šeimai ir klausytojams nuo 4 metų

sekėja, scenografė - Saulė Degutytė | muzikuoja - Gediminas Žilys

Stalo teatras

premjera - 2018 m. birželis

Pasaka skirta ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Norėdamas "išsipirkti" mylimą ją, žvejys keliauja į kitą pasaulį ir atlieka įvairias užduotis. Ir drąsiai perėjęs jam nepažįstamą pasaulį grįžta ir laimi išsvajotąją merginą.

Dirbant su šia medžiaga buvo konsultuotasi su filologijos mokslų daktare, profesore Bronislava Kerbelyte. Ji teigia, kad pasakose išsamiai apibūdinamas žmogus ir jo siekiai, keliamos amžinos problemos. Kam reikalingas toks pasakų sekimas? Pasak profesorės, nutolę nuo pasakų suaugusieji dažnai neranda progų pamąstyti apie gyvenimą ir žmonių tarpusavio sąntykius, pamiršta paklausti pasakų patarimo ir daug ką iš jų sužinoti apie protėvius, žmogaus prigimtį ir tą žinojimą perduoti savo vaikams.

Pasaka sekama teatralizuotai, pasitelkus minimalistines lėles, pagamintas iš jūros išplukdytų medžio gabalėlių, įvairius objektus ir gyvą muziką, atliekamą kanklėmis, įvairiais perkusiniais ir pučiamaisiais instrumentais.

Sukūrimą parėmė Lietuvos Kultūros Taryba


menų spaustuvė | 6 scena (kiemas)

bilietai: 8 Eur | bilietus platina Tiketa | Tiketos kasą rasite ir Menų spaustuvėje

RENGINYS VYKSTA:
2019 Vasario 09 d. 12:00
2019 Kovo 10 d. 12:00
2019 Lapkričio 23 d. 12:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu