Naujasis Baltijos šokis'19: 10:01 ŠOKIO ISTORIJA | Denisas Kolomyckis (Lietuva)

autorius: Denisas Kolomyckis | kolaboracija: Agnė Petrulėnaitė, Daniel Broadbent | partneriai: Lietuvos kultūros institutas, Kultūros atašė Jungtinėje Karalystėje Justė Kostikovaitė, „Pavilion Dance South West“ (PDSW), Menų spaustuvė | trukmė: 4 val.

Festivalyje „Naujasis Baltijos šokis“ pristatoma vienos dienos dirbtuvių „10:01 Dance Story“ programa. Per šias dirbtuves, naudojantis „atviros studijos“ principu, nuo 12 iki 16 val. dalyviai ir žiūrovai bus kviečiami kurti savo režisuotus trumpus šokio video kartu su šokėju Denisu Kolomyckiu ir videomenininke Agne Petrulėnaite.

Kiekvienas dalyvis atliks režisieriaus, scenarijaus autoriaus ir choreografo vaidmenį. Projektas „10:01 Dance Story“ yra sutelktas į bendradarbiavimą su įvairiais menininkais ir skirtingomis auditorijomis. Dirbtuvių dalyviai įsitrauks į video kūrimo procesą per eksperimentinį, netradicinį šokio dokumentavimo būdą, darbą, nukreiptą į asmeninį santykį su šokiu, judesiu ir kinematografija.

Paraleliai „Menų spaustuvės“ foje bus pristatyti 33 trumpi šokio video filmukai instaliacijų pavidalu. Žiūrovai bus kviečiami stebėti jau uždokumentuotus šokio video ir pasinerti į kelionę po įvairias vietas ir skirtingas judesių išraiškas.

„10:01 Dance Story“ – tai šokio video dienoraštis, įkvėptas legendinio kino kūrėjo Jono Meko ir jo „365 dienų“ projekto. Nekonvencionalios šokio ir judesio struktūros, neatskiriamos nuo to, kaip autorius supranta aplinkinį pasaulį, šokio poezijos srautą, emocinių pokyčių spektrą. Šiame projekte nėra vieno autoriaus, tai labiau bendradarbiavimo platforma ir metamorfozės per skirtingų kūrėjų santykius.

menų spaustuvė | kišeninė salė ir fojė
renginys nemokamas

RENGINYS VYKSTA:
2019 Gegužės 05 d. 12:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu