Kauliukų žmogus | Naujojo cirko savaitgalis'19

REGISTRACIJA BAIGTA

KAULIUKŲ ŽMOGUS | Dan Le Man (Australija / Estija)

vieno žmogaus kabaretas

atlikėjas ir kūrėjas: Dan le Man

trukmė: nuo 15 iki 240 min. | rekomenduojamas amžius: nuo 18 m.
įėjimas: nuo 1 iki 6 EUR (lemia kauliuko išridentas skaičius po pasirodymo)
>> Menų spaustuvės kavinė

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA!

Kas nutiktų, jei multidisciplininio kūrėjo Dan le Man repertuarą ir naujas idėjas sukarpytume į 47 skirtingas dalis, jas sumaišykime ir sujauktume, o tuomet vėl sujungtume tokia tvarka, kokią padiktuos loterijos kamuoliukų traukimas? Sveiki atvykę į „Kauliukų žmogų” – vieno žmogaus pasirodymą, kuris niekuomet nesikartoja ir kiekvieną kartą žiūrovus pasitinka šviežias, naujas ir dar įdomesnis. Tai – cirko kabaretas, dinamiškas, neįprastas ir netikėtumų kupinas pasirodymas, diriguojamas kaprizingos Fortūnos rankos. Pasiruoškite būti nustebinti: jo trukmę ir bilieto kainą nuspręs lošimo kauliukai – tai juk ir yra gyvenimas! Bilieto kainą, kurią sumokėsite po pasirodymo, sužinosite tik juos išridenę.

Australijoje gimęs Dan Renwik Anglijoje studijavo cirką, Australijoje – fizinį teatrą, kalba vokiškai, gyvena Estijoje, vaidina prancūzą veikėją ir kuria nuosavus kvepalus. Artistas yra atlikęs virš 1000 pasirodymų daugiau nei 35 šalyse, pasirodęs festivaliuose, varjetė ir kabareto renginiuose ar net televizijos reklamose. Dan taip pat yra TaDaa! festivalio įkūrėjas ir meno vadovas bei Open Tsirkus Stage organizatorius.

Kūrėjo puslapis 

1-6EUR
kainą lemia išridentas kauliukų skaičius po spektaklio

RENGINYS VYKSTA:
2019 Rugsėjo 14 d. 19:30
2019 Rugsėjo 15 d. 19:30
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu