KABLOONAK koncertas

Pasaulis – gražus ir labai liūdnas, o jo gyventojai, kaip instrumentai, kartais ima ir išsiderina. Nuo šalčio, nuo vienišų klajonių neaiškia kryptimi. Galbūt, nuo meilės pačiam gyvenimui. Belieka ramiai pasiduoti nuosavai melancholijai, skambant Kabloonak dainoms. Nes liūdėti, kaip ir mylėti, po vieną neišeina. 

Kabloonak tęsia kelionę per Vilniaus teatrų erdves ir vienam vakarui kraustosi į Menų spaustuvę. Čia vasario vidury, tarp meilės ir laisvės švenčių Kabloonak kurs trečią, skirtą tiesiog gyvenimui. Naujo albumo dainos, kartu su šį rudenį užgimusiomis melodijomis Menų spaustuvėj skambės pirmą kartą, o jas gros jau pažįstami Jonas Narbutas / Kabloonak (muzika, žodžiai, vokalas, gitara, Šarukas Joneikis (bosinė gitara, pritariantis vokalas), Mantas Joneikis (gitara, sintezatorius, pritariantis vokalas), Alanas Gurinas (gitara), Augustas Baronas (būgnai). 

 

menų spaustuvė | juodoji salė
bilietai: 15 EUR |
pirkti internetu

 

** Dėmesio! Vėluojantys žiūrovai į renginį neįleidžiami.

 

RENGINYS VYKSTA:
2020 Vasario 15 d. 19:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu