SPOT | Labrys

Šiuolaikinio gatvės teatro festivalis SPOT

DĖMESIO! Renginio žiūrovams būtina registracija. Nemokamą registracijos bilietą atvykus į renginio vietą reikalinga turėti su savimi (atspausdintą arba telefone).

Registracija:
- Liepos 9 d. 18:00 https://www.eventbrite.co.uk/e/111792769182
- Liepos 9 d. 21:00 https://www.eventbrite.co.uk/e/111794163352

LABRYS | IevaKrish (LT, LV)
liepos 9 d. (ketvirtadienis) 18:00, 21:00

imersinis judesio pasirodymas / garso instaliacija / erdvinis šokis | trukmė 60 min.
vieta: Europos humanitarinio universiteto kiemas (Savičiaus g. 17)

koncepcija, choreografija, scenografija: Krišjānis Sants ir Ieva Gaurilčikaitė-Sants | garsas ir programavimas: Jēkabs Nīmanis, Pāvils Jurjāns | atlikėjai: Ieva Gaurilčikaitė, Jana Jacuka ir/arba Krišjānis Sants | scenografijos konstrukcija: Lauris Puriņš, Aleksandrs Ļubinskis | prodiuserė: Ieva Ozoliņa (Latvijos choreografų asociacija) | gastrolių vadybininkės: Ģertrūde Uopeniece ir Marta Treimane (Tuvumi) | rėmėjas: Latvijos valstybinis kultūros kapitalo fondas

„Labrys“ - imersinis šokio spektaklis, kurį pagal jo geometriškumą ir laiko eigą galima palyginti su labirintu - vieta, kurioje galima pasimesti, net jei išdėstymas iš pirmo žvilgsnio atrodo aiškus. „Labrys“ taip pat yra erdvinio garso instaliacija - judėjimo trajektorijos ir garsas primena gyvus pėdsakus, tuo pat metu atsirandančius ir nykstančius erdvėje. Spektaklyje „Labrys“, kaip ir ankstesniuose savo kūriniuose, „IevaKrish“ stengiasi surasti būdą, kaip meną patirti iš vidaus. Šį kartą atlikėjai juda aplink sėdinčią auditoriją, savo ruožtu auditorijos nariai sukasi aplink savo ašį, todėl visi spektaklio dalyviai jame veikia ir stebėdami, ir kurdami choreografiją. „Labrys“ - tai žmogiškas bandymas per judesį ir garsą sukurti įsivaizduojamas, architektoniškas konstrukcijas. Spektaklio erdvė nenaudojama judesiui kurti - judesys modeliuoja erdvę, kurioje du protai ir du kūnai turi nuolat veikti kartu, kad atliktų matematiškai sudėtingus erdvinius derinius. Bandant sukonstruoti įsivaizduojamą labirintą, išryškėja žmogaus netobulumo ir trapumo samprata.

festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba

RENGINYS VYKSTA:
2020 Liepos 09 d. 18:00
2020 Liepos 09 d. 21:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu