2017Kovas

  • Kovo 01 d., trečiadienis * 19:00
    STAGE STRANGERS: Užsėdimas
      šokis, teatras
    idėjos autoriai ir atlikėjai Agnė Ramanauskaitė, Mantas Stabačinskas, Paulius Tamolė, Dominykas Vaitiekūnas
    dramaturgė Vlada Kalpokaitė | šviesų dailininkas Povilas Laurinaitis
    1
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 03 d., penktadienis * 19:00
    ARTŪRO AREIMOS TEATRAS: Antikristas | premjera
    postpolitinė porno satyra režisierius/scenografas Artūras Areima | aktoriai Monika Poderytė, Giedrė Žaliauskaitė, Andrius Mockus, Valerijus Kazlauskas | AAT | Artūro Areimos teatras trukmė 120 min. | N - 16
    3
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 04 d., šeštadienis * 19:00
    ARTŪRO AREIMOS TEATRAS: Antikristas | premjera
    postpolitinė porno satyra režisierius/scenografas Artūras Areima | aktoriai Monika Poderytė, Giedrė Žaliauskaitė, Andrius Mockus, Valerijus Kazlauskas | AAT | Artūro Areimos teatras trukmė 120 min. | N - 16
    4
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 04 d., šeštadienis * 17:30
    Kallo Collective | Chameleon
    šiuolaikinio cirko ir vizualiojo teatro eskizas režisieriai Thomas Monckton ir Gemma Tweedie | vaidina Inga Bjorn, Kristiina Janhunen, Jenni Kallo, Sakari Saikkonen, Gemma Tweedie ir Olli Vourinen trukmė 60 min.
    4
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 05 d., sekmadienis * 16:00
    animacijos spektaklis TĖČIO PASAKA
      menų spaustuvė, kūrybinė studija PetPunk ir teatras ATVIRAS RATAS pristato bendrą kūrybinį darbą - geriausią spektaklį vaikams***
    trukmė: 60 min. | animacijos spektaklis rekomenduojamas vaikams nuo 4 metų
    5
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 07 d., antradienis * 18:30
    ATVIRAS RATAS: Brangioji mokytoja
    spektaklis pagal Liudmilos Razumovskajos pjesę (N16)
    režisierė Ieva Stundžytė vaidina: Gelminė Glemžaitė, Danas Kamarauskas, Jurgis Marčėnas, Vesta Šumilovaitė/Aldona Vilutytė, Gabrielius Zapalskis | scenografija Ramunės Skrebūnaitės
    teatras ATVIRAS RATAS | trukmė: 80 min.
    7
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 08 d., trečiadienis * 19:00
    monospektaklis T-O-T-A-L-L-Y! (JAV)
    autorė ir atlikėja Kimleigh Smith (JAV) | režisierė Paula Killen (JAV) trukmė 60 min.
    Pasaulio virtuvė
    8
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 09 d., ketvirtadienis * 19:00
    Kauno šokio teatras AURA: TROŠKULYS
    Jaunųjų choreografų platforma „Ant AUROS batuto“ choreografija ir režisūra Niels Claes (Belgija) | Šokėjai: Oksana Griaznova (Lietuva), Eugene Kalachyov (Rusija), Aime Irasema Sánchez (Meksika) , Juan Madero (Meksika), Abel Hernández (Ispanija) | muzika Andrius Stakelė | apšvietimas: Vladimiras Šerstabojevas trukmė 60 min. | N7
    9
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 10 d., penktadienis * 19:00
    MENO FORTAS: Jobo knyga
    režisierius Eimuntas Nekrošius scenografija Marius Nekrošius | kostiumai Nadežda Gultiajeva | muzika Leon Somov | šviesos Audrius Jankauskas vaidina Jobas - Remigijus Vilkaitis, Salvijus Trepulis, Vygandas Vadeiša, Vaidas Vilius, Beata Tiškevič/Adelė Teresiūtė- Aukštikalnė, Marija Petravičiūtė, Darius Petrovskis | Meno fortas | trukmė 100 min.
    10
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 12 d., sekmadienis * 18:00
    Nutolę toliai
    Poezijos spektaklis pagal Pauliaus Širvio eiles  Režisierius: Cezaris Graužinis Vaidina: Brigita Arsobaitė, Vilma Raubaitė, Paulius Čižinauskas, Vytautas Kontrimas,  Juozas Gaižauskas 
    Muzika: Martynas Bialobžeskis
    Premjera: 2010 birželio 06 d.
    12
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 12 d., sekmadienis * 12:00, 15:00
    STALO TEATRAS: Stebuklingas sodas
      spektaklis šeimoms ir vaikams nuo 6 metų | pagal Selmos Lagerliof kūrinį „Legenda apie Kalėdų rožę“
    režisierė, idėjos autorė ir scenografė Saulė Degutytė | veiksmo tapybos atlikėjos Saulė Degutytė, Ligita Skukauskaitė, Edita Zizaitė, Dalia Krapavicaitė | kostiumų dailininkė Ligita Skukauskaitė | kompozitorė Snieguolė Dikčiūtė | šviesų dailininkas Tadas Juozapaitis | vaidina Artūras Varnas/Jurgis Damaševičius trukmė 45 min. | Stalo teatras
    12
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 13 d., pirmadienis * 12:00
    pasakų pirmadieniai mažyliams
      Stalo teatras ir Menų spaustuvė pristato Pasakų pirmadienį mažyliams
    13
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 14 d., antradienis * 19:00
    OKT/Vilniaus miesto teatras pristato: Hamletas
    William Shakespeare | dviejų dalių spektaklis
    režisierius Oskaras Koršunovas
    spektaklio trukmė 2 val, 30min.
    scenografija Oskaras Koršunovas | kostiumų dailininkė Agnė Kuzmickaitė
    muzika Antanas Jasenka | šviesų dailininkas Eugenijus Sabaliauskas
    14
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 15 d., trečiadienis * 18:30
    ATVIRAS RATAS: Lietaus žemė
    biografinės improvizacijos (N14) režisierius Aidas Giniotis | vaidina: Agnė Kaktaitė, Benita Vasauskaitė, Giedrius Kiela, Ieva Stundžytė, Jonas Šarkus, Judita Urnikytė, Justas Tertelis, Marija Korenkaitė, Vesta Šumilovaitė, Vytautas Leistrumas
    teatras ATVIRAS RATAS
    trukmė:
    90 min.
    15
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 15 d., trečiadienis * 19:00
    šiuolaikinio šokio spektaklis REKONSTRUOTI
      šiuolaikinio šokio spektaklis
    idėjos autorė ir choreografė Miglė Praniauskaitė | šoka Miglė Praniauskaitė, Karolina Indrė Žvinytė, Vincenta Gurauskaitė | šviesų dailininkas Povilas Laurinaitis | kostiumų dailininkė Eglė Ališauskienė sukurta programoje Atvira erdvė'15
    15
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 17 d., penktadienis * 19:00
    CEZARIO GRUPĖ: Arabiška naktis
    komedija
    režisierius Cezaris Graužinis | kostiumų dailininkė Anželika Šulcaitė | šviesų dailininkas Rimas Petrauskas
    vaidina „cezario grupė“: Brigita Arsobaitė, Paulius Čižinauskas, Tomas Dapšauskas, Šarūnas Gedvilas, Vilma Raubaitė 
    trukmė – 1 val. 30 min.
    N-13
    premjera – 2003 m. rugsėjo 5 d. 
     
    17
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 18 d., šeštadienis * 19:00
    spektaklis 8 MINUTĖS
    idėjos autorė ir dramaturgė Dovilė Statkevičienė | režisierė Sigita Pikturnaitė | kostiumų dailininkė Marija Zalensaitė vaidina Eglė Ancevičiūtė | Adelė Teresiūtė-Aukštikalnė | Asta Stankūnaitė | Arnoldas Augustaitis | Jonas Braškys trukmė 45 min. * menų spaustuvė | Debiutų scena'16
    18
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 18 d., šeštadienis * 14:00
    ŠILTNAMIS ATSIVERIA | pažintiniai pasivaikščiojimai po Menų spaustuvę
    pusvalandis pažintinių pasivaikščiojimų ir pokalbių
    18
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 18 d., šeštadienis * 19:00
    šiuolaikinio cirko spektaklis AŠ ESU...
    kūrybinė grupė Naujas Vilniaus cirkas "Antigravitacija" : Urtė Šimkonytė, Kastytis Žukauskas, Gediminas Jurgelevičius, Mantas Markevičius | kompozitorius Kastytis Žukauskas | kostiumai Gediminas Jurgelevičius | scenografija Laura Zaveckaitė | apšvietėjas Vilius Vilutis | garso operatorius Dalius Lapinskas N-7 | trukmė 50 min.
    18
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 19 d., sekmadienis * 11:00, 15:00
    DANSEMA: Mozaika
    šiuolaikinio šokio spektaklis 0 – 3 metų vaikams  

    choreografė Birutė Banevičiūtė | šokėjai: Agnė Ramanauskaitė, Marius Pinigis, Mantas Stabačinskas, Giedrė Subotinaitė
    kompozitorė Rasa Dikčienė | šviesų dailininkas Aurelijus Davidavičius | dramaturgė- konsultantė Ingrida Gerbutavičiūtė trukmė: 35 min. + 15 min. po spektaklio mažieji kviečiami pažaisti su šokėjais šokio teatras DANSEMA
    19
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 19 d., sekmadienis * 19:00
    ARTŪRO AREIMOS TEATRAS: Klamo karas
      spektaklis, N14 režisierius ir scenografas Artūras Areima | kostiumų dailininkė Monika Gurskytė, garso ir vaizdo dizaineris Dominykas Morkūnas, sceninė prasmė Ponas Klamas ir kt. AAT | Artūro Areimos teatras  trukmė 60 min.
    19
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 20 d., pirmadienis * 11:00
    ŠOKIO PIRMADIENIAI MAŽYLIAMS
      šokio pamokėlės 8–14 mėnesių amžiaus kūdikiams šoka Birutė Banevičiūtė ir Giedrė Subotinaitė trukmė 45 min šokio teatras DANSEMA
    20
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 22 d., trečiadienis * 19:00
    spektaklis - koncertas NEIŠMOKTOS PAMOKOS
      pjesės autorius ir režisierius  Aleksandr Špilevoj | muzikos kompozicija ir atlikimas Colours of Bubbles | šviesų dailininkas Povilas Laurinaitis | garso režisierius Darius Jurašius | scenografijos ir kostiumų dailininkė Rūta Lendraitytė Utalla | trupės koordinatorė Gintarė Mikulėnienė vaidina Greta Grinevičiūtė, Paulius Markevičius, Greta Petrovskytė, Aleksandr Špilevoj trukmė 100 min. | sukurta programoje Atvira erdvė'16 (kuratorius Vaidas Jauniškis)
    22
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 23 d., ketvirtadienis * 19:00
    provokuojantis spektaklis RIBOS
      spektaklis pagal Juliaus Paškevičiaus pjesę | N16 režisierius Tadas Montrimas | vaidina: Valerijus Jevsejevas, Julius Paškevičius, Dainius Jankauskas | dailininkė  Laura Luišaitytė | video menininkas Andrius Paškevičius
    23
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 23 d., ketvirtadienis * 19:00
    šokio spektaklis B IR B DIALOGAS
    choreografės ir atlikėjos  Greta Grinevičiūtė ir Agnietė Lisičkinaitė | dramaturgė  Sigita Ivaškaitė | scenografė ir kostiumų dailininkė  Laura Darbutaitė | video montažo režisierius  Jonas Tertelis | šviesų dailininkas – Povilas Laurinaitis trukmė 60 min.
    23
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 24 d., penktadienis * 19:00
    LOW AIR: Kelionė namo
      šiuolaikinio ir gatvės šokio spektaklis režisierius Vidas Bareikis | choreografai Airida Gudaitė, Laurynas Žakevičius | aktoriai ir šokėjai Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Airida Gudaitė, Laurynas Žakevičius | dramaturgas Mindaugas Nastaravičius | scenografė Lauryna Liepaitė | šviesų dailininkas Povilas Laurinaitis | muzikantai Justas “Dj Justinez“ Butrimavičius, Adas Gecevičius trukmė: 60 min. Low Air Urbanistinio šokio teatras
    24
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 25 d., šeštadienis * 19:00
    ARTŪRO AREIMOS TEATRAS: (Ne)vykėlis
    egzibicionistinis, dekonstrukcinis ir isterinis aktas režisūra Artūras Areima | scenografija Artūras Areima | foto menininkas Donatas Stankevičius | kostiumai Monika Gurskytė | muzika Patefonas | vaidina Nevykėlis | parodos kuratorė Giedrė Žaliauskaitė AAT | Artūro Areimos teatras trukmė 180 min.
    25
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 26 d., sekmadienis * 15:00
    Stalo teatras: Vėjų motė
      kvapų spektaklis 
    (pagal senovės baltų mitą) spektaklio kūrėjai: Saulė Degutytė, Snieguolė Dikčiūtė, Valdas Narkevičius, Ligita Skukauskaitė, Tadas Juozapaitis vaidina Saulė Degutytė
    26
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 26 d., sekmadienis * 19:00
    ARTŪRO AREIMOS TEATRAS: Antikristas | premjera
    postpolitinė porno satyra režisierius/scenografas Artūras Areima | aktoriai Monika Poderytė, Giedrė Žaliauskaitė, Andrius Mockus, Valerijus Kazlauskas | AAT | Artūro Areimos teatras trukmė 120 min. | N - 16
    26
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 29 d., trečiadienis * 19:00
    (Ne)labai spektaklis „Contemporary?“

    Menų spaustuvė pristato – Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotą ir Metų scenos įvykiu pripažintą nelabai jaunų jaunųjų menininkų labai šiuolaikinio šokio (ne)labai spektaklį „CONTEMPORARY?“

    29
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 30 d., ketvirtadienis * 18:30
    ATVIRAS RATAS: Lietaus žemė
    biografinės improvizacijos (N14) režisierius Aidas Giniotis | vaidina: Agnė Kaktaitė, Benita Vasauskaitė, Giedrius Kiela, Ieva Stundžytė, Jonas Šarkus, Judita Urnikytė, Justas Tertelis, Marija Korenkaitė, Vesta Šumilovaitė, Vytautas Leistrumas
    teatras ATVIRAS RATAS
    trukmė:
    90 min.
    30
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 31 d., penktadienis * 19:00
    provokuojantis spektaklis RIBOS
      spektaklis pagal Juliaus Paškevičiaus pjesę | N16 režisierius Tadas Montrimas | vaidina: Valerijus Jevsejevas, Julius Paškevičius, Dainius Jankauskas | dailininkė  Laura Luišaitytė | video menininkas Andrius Paškevičius
    31
    Skaityti daugiau...
  • Kovo 31 d., penktadienis * 19:00
    CEZARIO GRUPĖ: Drąsi šalis
    dviejų dalių spektaklis apie lietuvišką tapatybę ir gyvenimo džiaugsmą tekstų autorius ir režisierius Cezaris Graužinis  | vaidina Brigita Arsobaitė, Juozas Gaižauskas, Paulius Čižinauskas, Vilma Raubaitė,  | kompozitorius Martynas Bialobžeskis trukmė: 120 min. (su pertrauka)
    premjera: 2007 kovo 31 d. teatras „cezario grupė“, „Audronio Liugos produkcija“
    31
    Skaityti daugiau...

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–18.00
III 13.00–18.00
IV 13.00 –18.00
V 13.00–18.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą