Informacija dėl renginių tvarkos nuo spalio 30 d.

DĖMESIO! Svarbi informacija dėl renginių tvarkos nuo spalio 30 d.

Vyriausybės sprendimu nuo š.m. spalio 30 d. priimti nauji ribojimai viešiesiems renginiams. Šiuose ribojimuose išimtys numatytos kultūros renginiams, vykstantiems uždarose erdvėse:
- Žiūrovų skaičius neviršija 300 asmenų;
- Žiūrovai renginį stebi tik iš sėdimųjų vietų, tarp žiūrovų išlaikomas 2 metrų atstumas (išskyrus šeimos narius ir kitus artimuosius, nurodytus Vyriausybės pateiktose taisyklėse);
- Žiūrovai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones);
- Renginiuose užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu ir (arba) žiūrovų ir (ar) dalyvių registravimas, vykdoma žiūrovų ir (ar) dalyvių patekimo į renginio vietą kontrolė.
 
Atsižvelgiant į šį Vyriausybės sprendimą, renginiai Menų spaustuvėje VYKS ir toliau, užtikrinant, kad būtų griežtai laikomasi visų reikiamų nurodymų. Labai prašome visų, besilankančių Menų spaustuvėje, taip pat atsakingai laikytis taisyklių ir saugumo priemonių: neužmiršti visą laiką dėvėti kaukių ar respiratorių, dezinfekuotis rankas, išlaikyti būtinus atstumus, nesilankyti renginiuose, jei juntami kvėpavimo takų ligų simptomai. Saugokime save ir kitus!