Aidas Giniotis ir grupė PliumBum (autorinės ir draugų A.Giniočio atliekamos, bei V. Kernagio dainų programa, atliekama visos trupės)

Aidas Giniotis - aktorius, režisierius ir bardas, puikiai pažįstamaskiai pažįstamas kaip vienas iš Keistuolių teatro įkūrėjų bei aktyviausių kūrėjų. Jau tris dešimtmečius savo autorinėmis (ir ne tik!) dainomis lepinantis klausytojų ausis tiek vienas, tiek su kitais atlikėjais, šį sykį A. Giniotis į sceną pasikvies penkis muzikalius ir energingus jauniausios kartos aktorius, su kuriais naują skambesį suteiks Vytauto Kernagio dainoms.dainoms.
Dviejų dalių koncerte skambės autorinės A. Giniočio ir bardų dainos bei V. Kernagio kūriniai, atliekami drauge su jaunaisiais aktoriais - spalvingomis ir unikaliomis asmenybėmis, kurios skirtingais balsais bei instrumentais išjudins net patį abejingiausią klausytoją. Aistė Šeštokaitė, Lyja Maknavičiūtė, Urtė Smulskytė, Matas Pranskevičius ir Džiugas Širvys - penki vaidybos studentai, besimokydami teatro meno subtilybių nė per žingsnį neatsitraukiantys nuo muzikos. Jauni kūrėjai 2018 m. pavasarį sulaukė reikšmingo įvertinimo - jiems skirta V. Kernagio fondo stipendija.
Aidas Giniotis su jaunaisiais aktoriais leisis į naujų garsų paieškas daugelio mintinai mokamose melodijose ir žada Vytauto Kernagio dainas instrumentais bei balsais pažadinti jautriai, įvairiai, ir, svarbiausia - su didžiuliu nuoširdumu.

Renginio trukmė 1 val. 45 min. (su pertrauka)

Bilieto kaina 23 Eur,
vaikai iki 3 metų nemokamai neužimant papildomos vietos,
senjorams ir neįgaliesiems- 3 Eur nuolaida.

Į šį renginį NĖRA reikalingas Galimybių pasas, tačiau prašome laikytis saugumo reikalavimų bei rekomendacijų:

– Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys).

– Visi renginio dalyviai privalo laikytis asmens higienos – rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas ir k.t.

– Nesilaikant šių taisyklių, bus paprašyti palikti renginį ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.

Visos vietos yra sėdimos, sustatytos saugiu atstumu, tad prašome pasirinktų kėdžių nejudinti iš vietos.

Iki renginio likus 72 val. bilietai parduodami atsiskaitant tik kreditine kortele arba Tiketa.lt