Kontaktai

Menų spaustuvė
Šiltadaržio g. 6, 01124 Vilnius
Tel. nr. + 370 5 204 0832 | el.paštas: info@menuspaustuve.lt

Įmonės kodas 125873853 | PVM mokėtojo kodas LT100005682215


Menų spaustuvės darbo laikas sezono metu:

pirmadienis - nedirbame

antradienis - sekmadienis 9:00-22:00

pietų pertrauka 12:00-13:00


Menų spaustuvės administracijos darbo laikas:

pirmadienis - penktadienis 9:00-18:00


TIKETA kasos darbo laikas sezono metu:

pirmadienis 9:00-18:00

antradienis - sekmadienis 9:00-22:00

pietų pertrauka 12:00-13:00

Jolita Balandytė
Direktorė
jolita@menuspaustuve.lt
Tomas Peciukonis
Technikos vadovas
tomas@menuspaustuve.lt
+37065991585
Rasa Morkūnaitė
Viešųjų ryšių koordinatorė
komunikacija@menuspaustuve.lt
+37064657101
Inga Ulevičiūtė
Renginių vadybininkė
renginiai@menuspaustuve.lt
+37065211909
Eglė Jovaišaitė
Infotekos vadybininkė
infoteka@menuspaustuve.lt
85 2040833
Giedrė Putramentaitė
Projektų ir programų koordinatorė
giedre@menuspaustuve.lt
+37062833110
Ineta Pliekaitytė
Projektų ir programų koordinatorė
ineta@menuspaustuve.lt
+37064150434
Austėja Žalalytė
Renginių vadybininkė
austeja@menuspaustuve.lt
+37062065036
Gabrielė Janilionytė
Renginių vadybininkė
spektakliai@menuspaustuve.lt
+37060063562
Vaiva Gudaitytė
Renginių vadybininkė
vaiva@menuspaustuve.lt
+37068490126
Edgaras Varkulevičius
Šviesų vadybininkas
edgaras@menuspaustuve.lt
+37061711871
Minijus Vilbrantas
Scenos vadybininkas
minijus@menuspaustuve.lt
+37065217959
Vida Bagdonaitė
Vyr. finansininkė
vida@menuspaustuve.lt
Raminta Bubnelytė
Finansininkė
raminta@menuspaustuve.lt
Julius Janukaitis
Garso ir video vadybininkas
julius@menuspaustuve.lt
+37060233887