Svarbi informacija dėl su COVID-19 susijusių ribojimų

Nuo 2020 m. lapkričio 7 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 29 d. 24:00 val. visoje Lietuvoje paskelbus karantiną, vieši renginiai su žiūrovais Menų spaustuvėje nurodytu laikotarpiu NEVYKS. Informaciją apie atšauktus ir perkeltus renginius rasite repertuare mūsų svetainėje, o dėl bilietų grąžinimo prašome kreiptis į bilietų platintojus ir/arba renginio organizatorius.

SVARBU! Renginiai be žiūrovų, transliuojami iš Menų spaustuvės internetu, pagal Vyriausybės nurodymą įvykti galės. Aukščiau minimi ribojimai nepaveiks festivalio VILNIAUS LAPAI lapkričio 13-15 d. numatytų ONLINE renginių.

Karantino laikotarpiu Menų spaustuvės Infoteka priims skaitytojus įprastu darbo laiku. Infotekoje ir Menų spaustuvės recepcijoje bus užtikrinamas 10 m2 paslaugos teikimo plotas vienam lankytojui arba vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas asmuo ir užtikrinamos kitos nustatytos saugumo priemonės.


Informacija kūrėjams ir renginių organizatoriams:

Menų spaustuvės erdvėse galės vykti repeticijos ne didesnėms nei 10 asmenų grupėms, laikantis ne mažesnio kaip 2 m. atstumo ir asmens higienos reikalavimų. Dėl erdvių repeticijoms kreipkitės renginiai@menuspaustuve.lt

 

Daugiau informacijos: https://lrkm.lrv.lt/lt/naujienos/karantino-laikotarpiu-pokyciai-kulturos-sektoriuje