2011

Spektaklis: "Kopėčios" 

Šiuolaikinio šokio kūrėja: Erika Vizbaraitė

Kompozitorė: Rita Mačiliūnaitė

"Kopėčių" sumanymas kilo iš apmąstymų apie etapus kiekvieno mūsų gyvenime, kuriuos reikia įveikti tam, kad eitum toliau. "Viskas turi pradžią ir pabaigą. Net mažiausius įvykius ar mintis galima suvokti kaip tam tikras pakopas. Kopėčių metafora man yra tarsi augimas, ėjimas link kažko, nuo taško iki taško, pokyčiai", - savo kūrinio koncepciją aiškina spektaklio autorė. Spektaklio metu Erikos kuriamas judesys savotiškai "kalbasi" su gyvu muzikavimu – senovinio instrumento dambrelio garsais.

Spektaklis: "Geismas" 

Aktoriai: Gabrielė Malinauskaitė, Adelė Teresiūtė, Martynas Vaidotas, Dovydas Stončius.

Jaunieji teatro kūrėjai ėmėsi Sarah‘os Kane "Geismo". Ar tikrai geismas įkalina ir sunaikina, o meilė išvaduoja ir išlaisvina? Šiuos klausimus kėlė keturi jauni aktoriai, Menų spaustuvės jaunųjų scenos menininkų programai "Atvira erdvė" spektaklį sukūrę aktoriai Gabrielė Malinauskaitė, Adelė Teresiūtė, Martynas Vaidotas ir Dovydas Stončius įvardijo savo spektaklį kaip sceninį procesą, inspiruotą Saros Kane pjesės "Geismas".

Gatvės šokio spektaklis: "Feel-link"

Sumanymas, choreografija, atlikimas: Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius

Spalio 20 d. išsipildė gatvės šokėjų Airidos Gudaitės ir Lauryno Žakevičiaus svajonė pristatyti gatvės šokio spektaklio profesionalioje scenoje. Spektaklis "Feel-link" nuo premjeros daug kartų susitiko su žiūrovais tiek Menų spaustuvėje, tiek kituose Lietuvos ir užsienio miestuose, buvo pristatytas ne viename tarptautiniame festivalyje ir buvo nominuotas „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimui kaip geriausias jaunųjų scenos menininkų kūrinys.

Spektaklis: "Ribos"

Pjesė: Julius Paškevičius

Režisierius: Tadas Montrimas

Vaidina: Julius Paškevičius, Dainius Jankauskas, Valerijus Jevsejevas

Spektaklis "Ribos" pagal jauno aktoriaus Juliaus Paškevičiaus pjesę. Aštrų, provokuojantį tekstą ėmėsi režisuoti jo kurso draugas Tadas Montrimas, vaidina pats autorius, dar vienas jo bendramokslis Dainius Jankauskas ir Jono Vaitkaus magistrantų prisikalbintas vyresnės kartos aktorius, režisierius ir pedagogas Valerijus Jevsejevas. Nuo premjeros gausiai jaunimo lankomą spektaklį matė ne vien sostinės publika – 2012 m. balandį pastatymas dalyvavo septintajame tarptautiniame studentų teatrų festivalyje „Po saule“ Šiauliuose, kur buvo paskelbtas festivalio spektakliu. 2012 m. spalį "Ribos" keliavo į Sankt Peterburgą, kur dalyvavo tarptautiniame festivalyje "Baltijskij Dom".