2012

Audiovizualinis spektaklis: "Gaidelis pinigautojas" 

Kūrėjai: Šarūnas Datenis, Antanas Dubra

Interaktyvus audiovizualinis spektaklis vaikams, pagal muzikines lietuvių liaudies pasakas – tai unikali galimybė vaikams bei jų tėvams dalyvauti gyvame spektaklio kūrimo procese. "Gaidelis pinigautojas" – neįprastas spektaklis. Menų spaustuvės Kišeninėje salėje Š. Datenis prisistato ir padalija žiūrovams "Gaidelio pinigautojo" vaidmenis. A. Dubra įsitaiso prie aparatūros, per kurią transliuos į ekraną čia pat piešiamus "Gaidelio pinigautojo" vaizdus. Taip ir kuriamas spektaklis – drauge su visais žiūrinčiais, bendraujančiais, drįstančiais eiti į sceną savo balsu įrašyti "Gaideliui..." reikalingų garsų.

Spektaklis: "Išėjimo nėra"

Režisierius: Ignas Basijokas

Spektaklis "Išėjimo nėra" kuriamas pagal vieno žymiausių XX a. prancūzų rašytojų ir filosofų Jeano Paulio Sartre to paties pavadinimo egzistencialistinę pjesę. Pjesėje kalbama apie žmogų, kuris pats save paverčia nelaiminga beprasme esybe, nes maniakiškai kuria netikrą pasaulį pasitelkdamas pramogas, nerdamas į priklausomybių liūną, imituodamas lengvą, neįpareigojantį bendravimą.

Objektų teatro spektaklis: "Tavo akys matė mane"

Režisierė, dailininkė, lėlininkė: Karolinas Žernytė

Menų spaustuvė retai tampa kulinarinių eksperimentų erdve. Tačiau šįkart scenoje bus miltų, vandens ir vaizduotės prieskonių, kuriais žais dailininkė-lėlininkė Karolina Žernytė savo premjeriniame darbe "Tavo akys matė mane". Karolina Žernytė, šiuo metu studijuojanti magistrantūrą aktorių-lėlininkų kurse Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, savo spektaklį pagal islandų rašytojo ir poeto siurrealisto Sjon romaną "Tavo akys matė mane: meilės istorija" pristatys rugsėjo mėnesį.