2010

1+1=11

Sceninė grupės 1+1=11 instaliacija. Paprastai šios grupės narės veikia visiškai skirtingose meno pasaulio srityse. Šioje eksperimentinėje koprodukcijoje jos atsisako patogumo ir pasikeičia rolėmis, jungdamos muziką, judesį, vaizdnį meną ir tekstą. Visa tai - tiriant, kas yra žmogus. Savo interdisciplininį projektą keturios norvegų menininkės nuo rugsėjo 13 iki spalio 3 d. sukūrė Menų spaustuvėje. Bendras rašytojos, fotografės, muzikantės ir šokėjos darbas kreipiasi į amžinuosius egzistencinius klausimus.

Projekto kūrėjos:

Hanne Hvattum (g. 1983) - Kopenhagoje (Danija) gyvenanti norvegų rašytoja ir fotografė. Nuotraukas ir žodžius naudoja tam, kad kuo pilniau ištirtų gyvenimą. Baigė fotografijos, dizaino, medijų, žurnalistikos ir foto žurnalistikos studijas Norvegijoje ir Danijoje. Yra surengusi ne vieną parodą, dalyvavo tarptautiniuose projektuose. Šiuo metu yra laisvai samdoma fotografė ir tekstų kūrėja.

Klara Sofie Ludvigsen (g. 1983) - Fotografijos, grafinio dizaino, skaitmeninės fotografijos ir medijų studijas Norvegijoje, Ispanijoje ir Didžiojoje Britanijoje baigusi menininkė nuo 2006 m. yra surengusi 12 parodų įvairiose šalyse. Šiuo metu gyvena Bergene (Norvegija).

Eva Pfitzenmaier (g. 1982) - Dainininkė, aktorė, kompozitorė ir vokalo pedagogė gimė Vokietijoje, gyvena Bergene. Ji baigė džiazo ir klasikinio vokalo studijas. Dalyvauja džiazo, gospelo ir tarpdisciplininiuose projektuose.

Marit Loe Bjørnstad (g. 1983) - Bergene gyvenanti šokėja turi klasikinio baleto, šiuolaikinio šokio ir pedagogikos išsilavinimą. Dalyvauja įvairiuose šokio ir tarpdisciplininiuose projektuose, dėsto baleto ir džiazo šokio disciplinas Bergeno kultūros mokykloje.