2020

Alfredo Zinola 

2020-ųjų metų rezidencijų dalyvis į Lietuvą atvyko ne metų pradžioje, o rudenį. Vokietijoje gyvenančiam italų choreografui Alfredo Zinola tai – antras apsilankymas Lietuvoje: vaikams kuriantis šokio menininkas prieš porą metų dalyvavo festivalyje vaikams ir jaunimui "KITOKS", o šiemet rezidencijų programos metu vystė savo solo projektą, į kurio kūrybinį procesą įtraukė Vitlio licėjaus auklėtinius.

Rezidencijos Vilniuje metu sukūrė naują solinį šokio spektaklį, paremtą grynu abstrakčiu judėjimu vaikams. Pirma, jis tyrinėjo savo judėjimo kalbą, o tada susitiko su vaikais iš Vitlio licėjo, kad suprastų, kaip jie susiję su jo tyrimais. 

"200 Ways" šokėjas naudoja judėjimą kaip terpę, kad sukurtų ryšį tarp savęs ir auditorijos. Parašytas nematomu rašalu, kiekvienas judėjimas prisideda prie jungčių baldakimo, kuris yra kiekvieno atskiro žiūrovo akyse.

Kanta Company

Šiuolaikinio cirko kūrėjai Kanta Company: Lyla Goldman (JAV); Kęstas Matusevičius (LT); Aino Mäkipää (FI) | "Clothes and Us"

Aleksey Smolov 

Aleksey Smolov – Latvijos šiuolaikinio cirko atlikėjas ir mokytojas, šiuo metu gyvenantis tiek Latvijoje, tiek Lietuvoje.  Menininkas sukūrė spektaklį, kuris yra savirefleksijos aktas per įvairias sąveikas su objektu - Cyr ratu. Jis grindžiamas judėjimo medžiaga, kurioje buvo tiriamos vaidmenų, įpročių, kontrolės ir santykio su emocinėmis būsenomis temos.

Ieva Navickaitė 

Šiuolaikinio šokio šokėja ir kūrėja.