Gruodžio 20 d. 10 ir 12 val.
Menų spaustuvė, Juodoji salė (Šiltadaržio g. 6, Vilnius)
10 val. spektaklis skirtas 7-9 metų vaikams
12 val. spektaklis skirtas 10-12 metų vaikams
NEMOKAMAI! Būtina registracija - https://bit.ly/KlausauJūsųDidenybė_Registracija


Ar pagalvojai kada nors: kas būtų, jeigu vieną dieną taptum karaliumi? Kaip valdytum savo karalystę? Kokius įstatymus įvestum? O gal žaistum karališkajame sode ir nieko neveiktum? Spektaklis/žaidimas “Klausau, jūsų didenybe!” - proga bent trumpam atsisėsti į sostą ir priimti svarbiausius sprendimus. O jų bus nuo etiketo laikymosi iki diplomatinių galvosūkių sprendimo. Kiekvieną svarbų sprendimą Karalius/Karalienė priims su žiūrovų pagalba, todėl atėjus į spektaklį reikia būti pasiruošusiam ir ne tik įdėmiai klausytis istorijos, bet ir strategiškai apmąstyti kiekvieną žingsnį.


“Klausau, jūsų didenybe!” - interaktyvus pasakojimas, paremtas dvidešimtojo amžiaus pradžios pedagogikos novatoriaus J. Korčako pasaka “Karalius Motiejukas Pirmasis”. Būkite atidūs, nes kiekvienas balsas yra svarbus, net ir tas, kuris neišsakytas!


Interaktyvus pasakojimas "Klausau, jūsų didenybe!" sukurtas Menų spaustuvės projekto "Atvira erdvė" metu. Programą "Atvira erdvė" finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.