Šiuolaikinio cirko asociacija kviečia visus profesionalius cirko bei judesio kūrėjus į šiuolaikinio cirko dirbtuves su Aedín Walsh, kurios vyks gruodžio 9-10 dienomis Menų Spaustuvėje!

Žinutė nuo mokytojos:

Dirbtuvių metu individualiai bei grupėse, su cirko disciplinų pagalba ar be jos, nagrinėsime ir praktikoje patirsime šiuos konceptus:

-Būti čia ir dabar, menas būti atviram ir girdėti
-Pajutimas – viens kito, nepažįstamo, erdvės, objekto, savo disciplinos.
-Mūsų pasirinkimų orumas – judesyje, scenoje, praktikoje. Kokią role artisto gyvenime turi nepaklusnumas, kaip jis gali pagyvinti mūsų kūrybinę praktiką, padėti rasti tarpusavio ryšį. Ar mes galime būti nepaklusnesni praktikuojant cirką?
-Nieko neveikimas scenoje (pagal Ueli Hirzel) – nejudančio kūno magija, laukimas, buvimas, ramybė.

Galbūt patirsime viską, galbūt vieną po kito, tikriausiai rasime dar daugiau naujų dalykų pakeliui. Atvyksiu į šias dirbtuves atvira tam, ką kiekvienas dalyvis atsineš su savimi. Pasiruoškite žaisti!

Apie mokytoją:

Aedín Walsh – Airių kilmės menininkė, gyvenanti Prancūzijoje, dirbanti po Seraph Id pseudonimu.
Paskutinius 16 metų ji aktyviai dirba kaip atlikėja ir režisierė oro akrobatikos, judesio teatro, šokio, klounados ir šnekamojo žanro srityse. Jos pagrindinė cirko disciplina – oro akrobatikos virvė, be to ji dirba su originaliais, jos pačios išrastais cirko objektais. Ji gavo šokio teatro bakalauro laipsnį “Trinity Laban” aukštojoje mokykloje bei naujųjų performatyvių praktikų magistro laipsnį su šiuolaikinio cirko specializacija DOCH (šiuo metu SKH) aukštojoje mokykloje. 2019 metais Aedín pavadavo direktorių DOCH/SKH cirko bakalauro programoje, 2016-2021 metais ėjo kūrybinio direktoriaus pareigas Cirkus Cirkör aukštesniojoje vidurinėje cirko mokykloje.

Dirbtuvės vyks:

Gruodžio 9 d., šeštadienį - 10-17 val., Menų Spaustuvės Juodojoje salėje;
Gruodžio 10 d., sekmadienį - 12-19 val., Menų Spaustuvės III studijoje.
Kiekvieną dieną numatyta 1 val. pietų pertrauka.
Kiekvieną dieną dalyviai turės galimybę likti salėje po dirbtuvių dar dvi valandas, kartu pareflektuoti, pasitreneruoti ar tiesiog pabūti kartu.

Dalyvavimo sąlygos:
Šios dirbtuvės skirtos įvairių krypčių ir praktikų profesionaliems cirko kūrėjams bei kitiems judesio profesionalams, norintiems įtraukti ar jau įtraukiantiems į savo praktiką cirką.
Dalyvių amžius - nuo 16 m.
Dirbtuvių kaina - 20 eur.
Dirbtuvės vyks anglų kalba.
Norėdami dalyvauti dirbtuvėse prašome užpildyti registracijos formą:
https://forms.gle/HRw673YaMgsttciY9

Dirbtuvių dalyviams numatytas GRASSROOT tinklo palaikymas apmokant kelionę ir apgyvendinimą Vilniuje, norėdami gauti palaikymą, pažymėkite tai formoje ir mes su jumis susisieksime (netaikoma gyvenantiems Vilniuje).

Dirbtuves organizuoja Šiuolaikinio cirko asociacija.
Finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Panaudotos nuotraukos autorius - Antoine Blanco.