Teatro dirbtuvės: kūrybiškumas | Monika Klimaitė
Spalio 25 d. 10 val.
Trukmė: 2 val.
Skirta: 6-12 klasių moksleiviams
Registracija: https://bit.ly/JauniJauniems_KūrybiškumoDirbtuvės

Dirbtuvių metu yra kuriama erdvė, kurioje galima kartu pajausti ir lavinti aktoriaus instrumentus: balsą ir kūną, vaizduotę ir emocijas, intuiciją ir gebėjimą improvizuoti. Užduočių pagalba mokomasi pažinti save, lavinti dėmesį bei kūrybiškumą - dalykus, kurie teikia didelį džiaugsmą teatre ir kartu gali būti naudingi kasdieniniame gyvenime. Vykdydami improvizacines užduotis grupėmis ir individualiai atliekant vaizduotės ir atminties pratimus dalyviai įgis improvizacinius pagrindus ir augins pasitikėjimą savimi.

Režisierė Monika Klimaitė (g. 1989) Klaipėdos universiteto menų fakultete baigė teatro režisūros bakalaurą, o akademinę patirtį stiprino Londono universiteto Karališkojoje centrinės oratorystės ir dramos mokykloje (Royal Central School of Speech and Drama, University of London), kur įgijo teatro atlikimo praktikos ir teorijos magistrą (Performance Practice as Research). Stažavosi pasaulinėje režisierių laboratorijoje Linkolno centro teatre, Niujorke (JAV) ir Beirute (Libanas) bei dalyvavo judesio teatro mokymuose pas judesio teatro meistrą Eugenio Barba, Danijoje.

Spalio 23-28 dienomis iniciatyva JAUNI JAUNIEMS kvies į šiuolaikinių scenos menų, kuriuose šokis, teatras, šiuolaikinis cirkas bei gatvės menų pasirodymai, o taip pat ir kūrybinės dirbtuves, apie kūrybiškumą, kūrybinį rašymą, dramaturgiją, muzikos kompozicijas bei šiuolaikinį cirką!

Dar daugiau informacijos apie JAUNI NAUJIEMS: www.menuspaustuve.lt
Programa dedikuota Vilnius 700 metų jubiliejui: www.vilnius700.lt

Menų spaustuvės veiklas remia: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė