Sausio 13-20 dienomis jau tryliktą kartą vyks Menų spaustuvės organizuojamas tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis KITOKS’24!

Šis vaikams ir jaunimui skirtas festivalis yra vienas didžiausių Lietuvoje festivalių, pristatantis netradicinius, šiuolaikinius scenos menus 0-18 metų žiūrovams, o šiais metais festivalio programoje bus galima išvysti ne tik lietuvių kūrėjų, bet ir katalonų, prancūzų bei belgų kūrėjų pasirodymus.


AVINAI | No Shoes teatras (LT)

Sausio 19 d. 12:00

Vieta: Menų spaustuvė, Kišeninė salė (Šiltadaržio g. 6)
Trukmė: 60 min.
Amžius: 15-18 metų vaikams

Bilietai - https://bit.ly/KITOKS24Bilietai


Ar tau patinka Tavo vardas? Ar niekad nenorėjai jo pasikeisti? Ar žinai kokia yra Tavo vardo istorija?

Kažkas Tau suteikė vardą, gimimo datą, kitus svarbius dalykus, kurie šiandien apsprendžia tave. Kaip manai, koks jausmas nešioti vardą ir pavardę žmogaus, su kuriuo nebendravai beveik visą savo gyvenimą?

Monospektaklis ,,Avinai" aktoriaus bei dramaturgo Raimondo Klezio ir režisieriaus Justo Tertelio kūrybinio bendradarbiavimo rezultatas. Interaktyvus spektaklis jaunimui, gimė įkvėptas autobiografinių patirčių. Jis kviečia žiūrovus kartu su aktoriumi tyrinėti jautrias temas, siejančias kiekvieno mūsų vaikystę, paauglystę, suagusiojo gyvenimą. Spektaklis kalba apie jauno žmogaus apmaudą, pyktį, liūdesį ir atleidimą. Apie temas, kuriomis paprastai nedrąsu kalbėti bendaamžių, apsiginklavusių šviečiančiais telefonais, tarpe.

Tai kaip tu gavai savo vardą?Festivalio programą remia: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė.