Sausio 13-20 dienomis jau tryliktą kartą vyks Menų spaustuvės organizuojamas tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis KITOKS’24!


Šis vaikams ir jaunimui skirtas festivalis yra vienas didžiausių Lietuvoje festivalių, pristatantis netradicinius, šiuolaikinius scenos menus 0-18 metų žiūrovams, o šiais metais festivalio programoje bus galima išvysti ne tik lietuvių kūrėjų, bet ir katalonų, prancūzų bei belgų kūrėjų pasirodymus.


BAKÉKÉ | Fabrizio Rosselli (FR)

Sausio 16 d. 18 val.

Sausio 17 d. 10 val.
Vieta: Menų spaustuvė, Juodoji salė (Šiltadaržio g. 6)
Trukmė: 50 min.
Amžius: 7-12 metų vaikams

Bilietai - https://bit.ly/KITOKS24Bilietai


Šiame pantomimos spektaklyje nutrūktgalvis personažas atitrauks dėmesį nuo savęs, žaisdamas su kibirėliais ir paversdamas juos geometrinėmis konstrukcijomis.
Savo laisvalaikyje, karjeroje, sporte ir net žaidžiant žaidimus mes labiausiai norime nugalėti. Tačiau kas nutinka, kai vietoj laimėjimo mus aplanko nesėkmė? Mes nusiviliame, jaučiamės prislėgti, laikome save nekompetentingais ir beverčiais. Apima neaiškus niūrumas ir depresija, prisiimame nevykėlio vaidmenį. Visgi, gyvenime nesėkmės yra neišvengiamos. Užuot kaltinus save, reikia priimti savo nesėkmę ir pasimokyti iš įgytos patirties, paverčiant pralaimėjimą kažkuo teigiamu. Šiame pasirodyme ponas Bakéké paverčia savo nesėkmes žaidimais. Kibirėliai tampa pramogų ir išradimų objektais, atveriantys duris naujam tikslui, kylančiam iš pralaimėjimo. Susidūrus su neįmanomu, jo ambicijos verčia jį stoti į akistatą su savo ribomis ir užsispyrimu.Festivalio programą remia: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė.