Sausio 13-20 dienomis jau tryliktą kartą vyks Menų spaustuvės organizuojamas tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis KITOKS’24!

Šis vaikams ir jaunimui skirtas festivalis yra vienas didžiausių Lietuvoje festivalių, pristatantis netradicinius, šiuolaikinius scenos menus 0-18 metų žiūrovams, o šiais metais festivalio programoje bus galima išvysti ne tik lietuvių kūrėjų, bet ir katalonų, prancūzų bei belgų kūrėjų pasirodymus.


LOPŠINĖ ŽEMEI | Juozo Miltinio dramos teatras/No Shoes teatras (LT)

Sausio 17 d. 10 val.

Vieta: Menų spaustuvė, Kišeninė salė (Šiltadaržio g. 6)
Trukmė: 35 min. + 15 min. interaktyvus užsiėmimas su vaikais
Amžius: 3-6 metų vaikams

Bilietai - https://bit.ly/KITOKS24Bilietai


„Lopšinė Žemei“ – tai interaktyvus muzikinis judesio spektaklis vaikams. Spektaklyje vaikams suprantama kalba atskleidžiama Žemės užterštumo problema, jos priežastys ir pasekmės: šiukšlinimas, oro tarša, gyvūnų nykimas, globalinis atšilimas, liūtys ir kita. Kaip padėti Žemei? Spektaklio kūrėjai siūlo simbolinį žemės raminimo, jos guodimo veiksmą. Tam išreikšti pasirinktos skirtingų pasaulio šalių originalo kalba atliekamos lopšinės. Spektaklyje nėra vientiso siužeto ir žodžiais pasakojamos istorijos, nėra konkrečių personažų. Nėra ir moralizavimo! „Lopšinė Žemei“ – tai įtraukus spektaklis, kuriame aktoriai tiesiogiai bendrauja su vaikais ne per rampą, o kviesdami į vaidybinę erdvę, kiekvienoje scenoje pasiūlydami vis kitą veiksmą-žaidimą.


Festivalio programą remia: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė.