Sausio 13-20 dienomis jau tryliktą kartą vyks Menų spaustuvės organizuojamas tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis KITOKS’24!

Šis vaikams ir jaunimui skirtas festivalis yra vienas didžiausių Lietuvoje festivalių, pristatantis netradicinius, šiuolaikinius scenos menus 0-18 metų žiūrovams, o šiais metais festivalio programoje bus galima išvysti ne tik lietuvių kūrėjų, bet ir katalonų, prancūzų bei belgų kūrėjų pasirodymus.


THE FABULOUS TALE OF BASARKUS | Lamento Company & Academy Fratellini (FR)

Sausio 20 d. 12:00 ir 15:00

Vieta: Menų spaustuvė, Juodoji salė (Šiltadaržio g. 6)
Trukmė: 30 min.
Amžius: 4-9 metų vaikams

Bilietai - https://bit.ly/KITOKS24Bilietai


BasarKus – kitoks nei visos būtybės! Tai padaras su dviem galvomis ir daugybe kojų bei rankų. Toks jis laimingiausias – tobuloje harmonijoje su savimi. Tačiau sužinojęs, kad turi dvi širdis, BasarKus nustemba. O kas jei iš tiesų būtų ne vienas, o dviese? Kartu jie atrodo stipresni, saugesni. Vedami nuožmaus smalsumo jie negali atsispirti pagundai atsiskirti vienas nuo kito. Jų žaidimai nuo šiol sukasi apie baimių įveikimą ir eksperimentavimą su atsiskyrimu bet kokia kaina. „The fabulous tale of BasarKus“ („Pasakiška BasarKus istorija“) – tai virtuoziškas žaismingas duetas, kuriame susilieja cirkas ir šokis. Markusui puikiai sekasi žongliruoti, o Basilis – talentingas akrobatas. Šioje istorijoje pagrindinis dėmesys skiriamas tapatybės ieškojimui ir hibridiškumo sampratai. Kur mano kūnas prasideda ir kur baigiasi? Kas dar yra manyje be manęs? Daugybė klausimų sudaro pagrindą šiai odei link savęs pažinimo.


Festivalio programą remia: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė.