užsisakykite naujienas

Naujienos

Rolando Kazlo režisuotas spektaklis kviečia būties tankmėn

tankumyne visualas

 

Gegužės 3 - 4 d. Menų spaustuvėje teatras “cezario grupė” pristatys spektaklio “Tankumyne” premjerą pagal Riunoskės Akutagavos to paties pavadinimo novelę. Spektaklio režisierius Rolandas Kazlas ir “cezario grupės” aktoriai kviečia žiūrovus į ekspediciją žmogiškos esaties tankmėn. Žiūrovai jau turėjo galimybę susipažinti su Rolando Kazlo režisuotais darbais pagal Hermaną Melvilį, Kristijoną Donelaitį, tačiau šis darbas – pirmasis, kurį aktorius tik režisuoja, pats nepasirodydamas scenoje.

 

Skaityti daugiau...

18-ajame „Naujojo Baltijos šokio“ festivalyje – Lietuvos ir dar 13 valstybių šokis

 NBS 2014 logas

Gegužės 9 - 15 d. Vilnius vėl pasiners į šokio sūkurį. 18-asis tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“ žiūrovams pristatys pasaulines ir labai lauktas šiuolaikinio šokio žvaigždes, užsienyje gyvenančių ir kuriančių lietuvių choreografų bei šokėjų darbus, Auksinių scenos kryžių laureatų ir Lietuvos trupėse gimusius spektaklius.

Skaityti daugiau...

„Teatras sveikatai“ kviečia žiūrovus pasinerti į emocijų tėkmę

 

Balandžio 12 d. Vilniuje, Menų spaustuvėje, „Stalo teatras“ ir Lietuvos žmonių su negalia sąjunga rengia dieną „Teatras sveikatai“: bus parodytas spektaklis vaikams „Pasaka apie karalius“ (12 val.) ir 1 dalies veiksmo muzikos bei ebru tapybos reginys – patyrimas „Pievos“ (18 val.). Turintys negalią vaikai ir suaugę spektaklius galės pažiūrėti nemokamai.

 

Skaityti daugiau...

Metų geriausieji – Menų spaustuvės scenose

Naujas Contemporary webui4

Dar nespėjus atslūgti Auksinių scenos kryžių apdovanojimų euforijai, Menų spaustuvė šį savaitgalį (balandžio 4 – 6 dienomis) kviečia pamatyti ir įvertinti metų geriausius.

Skaityti daugiau...

A.Orlova surengs du koncertus pasiilgtiems vilniečiams

Alina Orlova

Alina Orlova turi gerų žinių savo gerbėjams – balandžio 18 - 19 dienomis ji su grupe rengia du pasirodymus sostinės „Menų spaustuvėje“. Koncertuose skambės ir gerai žinomos A.Orlovos dainos, ir nauji kūriniai.

Skaityti daugiau...

Alinos Orlovos koncertas!

2014 Balandžio 18 d. 19:00

Atvira erdvė'12: Gaidelis pinigautojas

2014 Balandžio 19 d. 12:00

Alinos Orlovos koncertas!

2014 Balandžio 19 d. 18:00