užsisakykite naujienas

Naujienos

Atviros architektūros savaitgalis - OPEN HOUSE VILNIUS

11027508 988958334450246 11388329274043338 n

 

Balandžio 25 - 26 d. vyks atviros architektūros savaitgalis (OPEN HOUSE VILNIUS). Tai išskirtinis savaitgalis, kuomet duris atveria tos Vilniaus vietos, kurios dažniausiai yra uždarytos smalsiems Vilniaus gyventojams. Atviros architektūros savaitgalio metu šiemet duris atvers tie Vilniaus pastatai, kurie įprastai yra visiškai arba iš dalies neprieinami visuomenei.  

Skaityti daugiau...

Auksinė savaitė prasideda!

Kryziai trio

 

Tarptautinę teatro dieną žiūrovus kviečiame švęsti visą savaitę! Kovo 25-29 d. Menų spaustuvė skelbia Auksinę savaitę ir pristato praėjusių metų geriausius – keturių Auksinių scenos kryžių nominantų bendrą darbą – muzikinį koliažų spektaklį „59‘Online“, Metų scenos įvykiu pripažintą (ne)labai spektaklį „Contemporary?“ bei geriausią praėjusių metų spektaklį vaikams – animuotą „Tėčio pasaką“.

 

Skaityti daugiau...

Savyje netelpantiems kūrėjams - NOA PITCHINGAS

095b028b0a2e37aa396890cd743ba73c

 

Balandžio 19 d., sekmadienį, 18 val. Menų spaustuvės Kišeninėje salėje susirinks nepriklausomi meno kūrėjai bei kūrybinės grupės, norinčios realizuoti originalius šiuolaikinės operos, muzikos teatro ar tarpdisciplininio meno projektus. Kūrybinėmis idėjomis trykštantiems menininkams bus sudarytos sąlygos pristatyti savo sumanymus ne tik bendraminčiams, bet ir potencialiems partneriams, prodiuseriams ar konsultantams, kurie imsis patikusių idėjų plėtojimo bei įgyvendinimo.

 

Skaityti daugiau...

Aktorė kalba apie save ir nieko nevaidina

 

Contemporary 22 photo-D.MatvejevasĀ

 

„Supratau, kad svajonės kartais pildosi!“ – sakė Agnė Ramanauskaitė, šokėja, choreografė, aktorė ir šokio mokytoja, kai sužinojo, kad yra nominuota Auksiniam scenos kryžiui. Pernai ji kartu su kolegomis pelnė svarbiausiąj teatro apdovanojimą už autoironišką šokio spektaklį „Contemporary?“, įvardytą Metų scenos reiškiniu. Šiemet 34 metų Agnė nominuota kaip geriausia metų aktorė už vaidmenis spektakliuose „Šokis Delhi“ (Vytaut Didžiojo universiteto teatras Kaune) ir „Maži stebuklai“ (šokio teatras „Dansema“).

 

Skaityti daugiau...

Įsikurkite po Menų spaustuvės stogu

 MS rezidentas

Menų spaustuvė kviečia teikti paraiškas Trumpalaikiam rezidavimui ir:
lengvatinėmis sąlygomis naudotis biurais, Infotekos paslaugomis, renginių salėmis (Juodoji ir Kišeninė salės) ir daugiafunkcinėmis erdvėmis (Studija II, Studija III, Kavinė ir Stiklinė salė), bei prisijungti prie Menų spaustuvės rezidentų bendruomenės.

Skaityti daugiau...

Viskas arba nieko

2015 Balandžio 01 d. 19:00

Brangioji mokytoja

2015 Balandžio 02 d. 18:30