užsisakykite naujienas

Naujienos

Trumpametražių šokio filmų konkursas

 

NBS filmu konkursas

 

Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis‘15“ kartu su Europos šokio tinklu „Aerowaves“ kviečia dalyvauti šokio filmų konkurse ir laimėti 500 €* ir kvietimą (2 asm.) į festivalio „Naujasis Baltijos šokis’15 „Aerowaves“ programą.

 

Skaityti daugiau...

Interaktyvus lėlių ir gyvo kino spektaklis vaikams „Mergaitė su degtukais“

 

Mergaite su degtukais

 

Kovo 7 d. 12 val. mažieji mūsų žiūrovai dar kartelį galės išvysti modernų spektaklį – „Mergaitė su degtukais“. Tai pirmasis Lietuvoje lėlių spektaklis, kuris kuriamas naudojant gyvą filmavimo techniką. Viso spektaklio metu kalbama nelengvomis temomis: nepriteklius šeimoje, žmonių abejingumas kito nelaimei, sumaterialėjusi visuomenė.

Skaityti daugiau...

Minske vykstančiame forume išsikalbėti atėjo metas ir šokėjams

Contemporary trio repeticija

 

Trečiadienio vakarą Minske (Baltarusija), eksperimentinių fizinių teatrų forume „PlaStforma Minsk 2015”,  pristatomas Menų spaustuvės spektaklis „Contemporary?“. Festivalyje be lietuvių ir baltarusių dar dalyvauja Lenkijos, Latvijos, Ukrainos, Rusijos ir Švedijos šokio ir fizinio teatro atstovai. Pagrindinis trečiąkart vykstančio renginio tikslas – naujausių baltarusių šokio spektaklių pristatymas.

Skaityti daugiau...

„Stalo teatro“ burtai visai šeimai

Egle-zalciu-karaliene maza

 

Vasario 15 d. Vilniuje, Menų spaustuvės Kišeninėje salėje, šeimų su vaikais laukia ypatingas savaitgalis – „Stalo teatras“ vaidins du spektaklius: 12 val. – jau dešimtą gimtadienį švenčiantį pirmą savo spektaklį „Eglė žalčių karalienė“ (pagal senovės lietuvių mitą), o 15 val. – spektaklį mažiausiems „Pasaka apie karalius“.

 

Skaityti daugiau...

Lietuvių trumpi filmai pristatyti prancūzų kino elitui

delegacija

 

Vasario 2-6 dienomis lietuvių trumpo metro kino atstovų delegacija dalyvauja prestižiniame trumpametražių filmų festivalyje Prancūzijoje.
37-asis tarptautinis Clermont-Ferrand trumpų filmų festivalis kasmet sukviečia per 50 tūkst. kino gerbėjų iš viso pasaulio. Dėl savo svarbos Europos kino industrijai festivalis pramintas mažaisiais Kanais.

 

Skaityti daugiau...