užsisakykite naujienas

Naujienos

Sulaukęs įvertinimų svetur, spektaklis „Kelionė namo“ grįžo į namus

 

Home Trip 8

 

Po vasaros gastrolių Glazgo mieste Škotijoje, šį kartą „Kelionė namo“ atsidurs ir visai šalia jūsų namų. Urbanistinio šokio teatras „Low Air“ kviečia į dramos ir šokio spektaklį, kuris sugrįžtą į Menų spaustuvę. Auksiniu kryžiumi apdovanotas choreografų Airidos Gudaitės ir Lauryno Žakevičiaus bei režisieriaus Vido Bareikio spektaklis - tai sugrįžimas į vaikystės erdvę, kupiną neatsakytų klausimų.

Skaityti daugiau...

Koncerte „Skambantys kūnai“ – kūnai, virstantys muzika

 

Skambantys kūnai. Kviečiame

 

Spalio 2 d. 19 val. „Menų spaustuvėje“ įvyks išskirtinis koncertas „Skambantys kūnai“, tiriantis žmogaus sveikatos ir meno santykį. Bendradarbiaujant medikams, kompozitoriams ir kitų meno sričių atstovams, sukurti šeši nauji audiovizualiniai kūriniai, atspindintys tam tikrą žmogaus kūno organų veiklą ir procesus, kurie bus pristatyti koncerto metu.

Skaityti daugiau...

Atvira erdvė'15: choreografės Miglės Praniauskaitės debiutas

 

Rekonstruoti Laura Vanseviciene

 

Spalio 22-23 dienomis, Menų spaustuvės Juodojoje salėje programa Atvira erdvė jauniesiems menininkams pristatys choreografės ir šokėjos Miglės Praniauskaiktės debiutinį šiuolaikinio šokio spektaklį "Rekonstruoti". Spektaklis pasižymi ypatinga stilistika bei energija, didelis dėmesys skiriamas jau išieškotam judesiui, o ne vis dar ieškomam, turinčiam savo tikslią reikšmę, prasmę bei vietą.

Skaityti daugiau...

Jausmai scenoje ir gyvenime

 

 

rugsėjo 26 d. | 19 val.
menų spaustuvė | juodoji salė

Premjera Menų spaustuvėje – apie džiaugsmą nevykdyti menininko priedermių

 

Not an Artists

 

Rugsėjo 23, 24, 25 dienomis sostinės Menų spaustuvėje pristatoma pirmoji šių metų programos „Atvira erdvė jauniesiems menininkams“ premjera – teatrinis vyksmas „Thanks God I’m not an Artist“. Idėjos autorės šokėjos Marija Baranauskaitė ir portugalė Sara Chéu bei filosofijos magistrantė Giedrė Malūkaitė teigia nesiekiančios kurti originalių, autentiškų dalykų – pasaulyje ir taip pilna medžiagos, kurią galima panaudoti scenoje, tad kam apsimetinėti, kad gali sukurti ką nors nauja?

 

Skaityti daugiau...

ŠVEDIJOS NAMAI | MENŲ SPAUSTUVĖ

2015 Spalio 06 d. 18:00

ATVIRAS RATAS: Brangioji mokytoja

2015 Spalio 06 d. 18:30

ŠVEDIJOS NAMAI | MENŲ SPAUSTUVĖ

2015 Spalio 07 d. 10:00

ŠVEDIJOS NAMAI | MENŲ SPAUSTUVĖ

2015 Spalio 08 d. 10:00