užsisakykite naujienas

Naujienos

jubiliejinio „Naujojo Baltijos šokio“ pradžia: pasaulinės šokio žvaigždės leidžiasi Vilniuje

 

NBS Lecavalier

 

Rytoj, ilgai lauktą gegužės 3-iąją, į Vilnių atkeliaus šokio dvasia. Antradienio vakarą Lietuvos nacionaliniame dramos teatre ir Menų spaustuvėje prasidės jubiliejinis tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“. Ta proga šokio gerbėjai kviečiami išvysti puikų šokio kūrinių rinkinį iš įvairių šalių: žymiausio norvegų choreografo Jo Strømgreno darbą „Ten“, Kanados šokio divos Louise Lecavalier spektaklį „So Blue“ ir jaunų svečių iš Kipro – trupės „ZebraLine“ – pernykštį kūrinį „within and between“.

 

Skaityti daugiau...

šokio festivalis pristato Lietuvoje ir šešiose užsienio šalyse kuriančius lietuvius

 Contemporary Dmitrijaus Matvejevo nuotr 1

 

Lietuvos šokio informacijos centras sveikina šokio bendruomenę ir visą visuomenę balandžio 29-ąją minimos Tarptautinės šokio dienos proga ir pristato kitą savaitę prasidedančiame „Naujajame Baltijos šokyje '16“ dalyvausiančių lietuvių choreografų bei trupių spektaklius ir Lietuvos šokio plėtrą užsienyje.

 

Skaityti daugiau...

„Naujojo Baltijos šokio '16“ edukaciniai renginiai: nuo kanadietiškos šokio politikos iki tautiečių iš užsienio prisistatymų

 

PADI DAPI Fish

 

Jau visai netrukus, gegužės 3–19 d., Vilniuje karaliaus tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis '16“. Be įspūdingos spektaklių programos, siekdamas toliau šviesti profesinę šokio bendruomenę ir visą visuomenę, „Naujasis Baltijos šokis“ su partneriais pristato ir edukacinę dalį: žymių tarptautinio šiuolaikinio šokio pasaulio asmenybių seminarus, paskaitas, lietuvių choreografų ir trupių prisistatymus, spektaklių aptarimus ir parodą „Judesio diagrama“.

 

Skaityti daugiau...

iš kelionių parsivežta patirtis – grįžta į namus

 

Low Air Paryziuje

 

Bene vienintelio Lietuvoje profesionalaus urbanistinio šokio teatro „Low Air“ komanda – choreografai ir šokėjai Laurynas Žakevičius ir Airida Gudaitė, šį pavasarį jau spėjo sudalyvauti dviejuose didžiausiuose gatvės ir džiazo šokio festivaliuose Paryžiuje (Prancūzija). Įgautą patirtį galima bus išvysti spektakliuose sostinės Menų spaustuvėje, kur balandžio 24 d.  teatras pristatys šokio spektaklį „Kelionė namo“, o balandžio 28 d. – pirmąjį gatvės šokio spektaklį Lietuvos teatro scenoje „Feel-Link“.

 

Skaityti daugiau...

atviros architektūros savaitgalis vėl kviečia miestiečius pažinti Vilniaus architektūrą

 

Open House fb-cover

 

Antrasis „Open House Vilnius“ – atviros architektūros savaitgalis vėl kviečia miestiečius ir miesto svečius pažinti išskirtinę Vilniaus architektūrą.
Menų spaustuvė ir šiemet dalyvauja renginyje bei laukia visų architektūra besidominčių smalsuolių balandžio 23 – 24 dienomis.

Skaityti daugiau...