užsisakykite naujienas

Naujienos

„Sekretai iš būtųjų laikų“: 4 Lietuvos istorijos epizodai ekskursijoje po Vilniaus senamiestį ir spektaklyje

 

Rugsėjo 6 d. „Stalo teatras“ kviečia jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikus ir jų tėvus į edukacinį – pramoginį renginį „Sekretai iš būtųjų laikų“, kurį sudarys ekskursija „Mindaugas, Kazimieras, Barbora ir kiti“ po Vilniaus senamiestį (ją ves meno istorikas, gidas Donatas Jokūbaitis) ir spektaklis Menų spaustuvėje (idėjos autorė ir režisierė – Saulė Degutytė, kompozitorė – Juta Pranulytė, vaidina S. Degutytė ir Edita Zizaitė).

 

Skaityti daugiau...

Naujojo cirko savaitgalis'15 - Menų spaustuvėje nuo rugsėjo 1 dienos

 

2015-08-26 7 photo-D.MatvejevĀ - Copy

 

Tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis „Naujojo cirko savaitgalis‘15“ Menų spaustuvės erdves okupuos nuo rugsėjo 1 d. Pirmiausia sezoną ir naujus mokslo metus atidarys intensyvi šiuolaikinio cirko edukacinė programa, kurioje skirtingas cirko disciplinas dėstys ir cirko artistus, šokėjus bei aktorius kvies vienuolika dėstytojų iš 9 šalių.

 

Skaityti daugiau...

Lietuviai Edinburge. Šiuolaikinė mozaika

 

Edinburgas trio

 

Galima juokauti, kad Edinburgo Fringe festivalis šįmet išskirtinis, nes jame yra ir spektaklių iš Lietuvos: „Space Triplex“ salėje savaitę vaidinama Birutės Banevičiūtės „Mozaika“ ir Menų spaustuvės prodiusuotas Agnės Ramanauskaitės, Manto Stabačinsko ir Pauliaus Tamolės bei Sigitos Ivaškaitės „Contemporary?“. Pateikiame pirmuosius įspūdžius iš festivalio.

 

 

Skaityti daugiau...

Prisijunkite prie Menų spaustuvės bendruomenės – renkami naujojo sezono savanoriai

 

MS nauja siena

 

Besiruošdami naujam 2015-2016 metų renginių sezonui Menų spaustuvėje, kviečiame prisijungti prie mūsų Šiltadaržio g. bendruomenės ir tapti Menų spaustuvės savanoriu.
Jei esi kūrybingas, atsakingas, myli teatrą ir šiuolaikinius scenos menus ar nori įgyvendinti savo kūrybines idėjas, iki rugpjūčio 23 d. užpildyk Menų spaustuvės savanorio anketą.

Skaityti daugiau...

Nuo rugsėjo pirmosios – mokytis cirko!

 

Cirko edukacija

 

Tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis „Naujojo cirko savaitgalis‘15“ skelbia cirko edukacijos programą ir kviečia šokėjus ir cirko artistus registruotis į seminarus

Skaityti daugiau...