užsisakykite naujienas

Naujienos

Menų spaustuvės jaunųjų scenos menininkų programa „Atvira erdvė“ skelbia 2015 metų paraiškų priėmimą

AE logo 200

 

Menų spaustuvės jaunųjų scenos menininkų programa „Atvira erdvė“ skelbia 2015 metų paraiškų priėmimą. Tai galimybė pristatyti pirmuosius savarankiškus darbus scenos erdvėje ir už jos ribų. Tai proga sukurti pirmąjį šedevrą, tai galimybė klysti, bet ir reta prabanga pasimokyti iš savo klaidų. Kviečiame teikti paraiškas naujiems scenos menų kūriniams.

 

Skaityti daugiau...

Ironiškas lietuvių šokis užkariauja Europą

 Contemporary 11 photo-D.MatvejevasĀ


Lietuvių šokio spektaklis „Contemporary?“ neseniai sugrįžo iš gastrolių Berlyne. Šiais metais jų dar laukia gausybė kvietimų į įvairius miestus – nuo Minsko iki Milano.
Šiuolaikinio šokio užkulisiai, vaidinimo kūrimo nematomoji pusė tapo spektaklio turiniu ir išgarsino tris jo autorius – šokėjus Agnę Ramanauskaitę, Mantą Stabačinską ir Paulių Tamolę.

 

Skaityti daugiau...

Paskelbtos animacijos spektaklio „Tėčio pasaka“ pavasario sezono datos

grazus su uzrasu ir spalvom

Dėkojame žiūrovų už kantrybę – Menų spaustuvė šiek tiek užtruko derindama sudėtingiausio, jungiančio 3D technologijas, lėles ir gyvą aktorių vaidybą – animacijos spektaklio „Tėčio pasaka“ pavasario sezono datas.

 

Skaityti daugiau...

„Stebuklingas sodas“: stebuklo paieškos sumaišties metu

Stebuklingas-sodas-1

 

Sausio 31 d. 12 ir 15 val. bei vasario 1 d. 12 val. „Stalo teatras“ Vilniuje, Menų spaustuvės Kišeninėje salėje, kviečia į Jurgio Damaševičiaus monospektaklio „Stebuklingas sodas“ (pagal Selmos Lagerliof kūrinį) premjerą. Režisierė ir idėjos autorė – Saulė Degutytė.

 

Skaityti daugiau...

KITOKS pristato – papildomą spektaklį mažiausiems – „Sapnų pasakėlė: diena/naktis“

sapnu pasakeles2vand

Atsižvelgę į mūsų mažųjų festivalio KITOKS lankytojų reikalavimą - šį šeštadienį skelbiame papildomą Klaipėdos lėlių teatro spektaklio, skirto vaikams nuo 6 mėnesių – „Sapnų pasakėlė: diena/naktis“ pasirodymą.
Spektaklis Kišeninėje salėje – 15 val.

 

Skaityti daugiau...

Viskas arba nieko

2015 Sausio 28 d. 19:00

Stebuklingas sodas. Premjera!

2015 Sausio 31 d. 12:00

Stebuklingas sodas. Premjera!

2015 Sausio 31 d. 15:00