užsisakykite naujienas

Naujienos

Atviroje erdvėje – choreografinis debiutas, pirmasis Lietuvoje video spektaklis vaikams ir gerai žinomo kino režisieriaus teatro projektas

AE maketas-webui pailgas - Copy

Šiuolaikinių scenos menų centras Menų spaustuvė, tęsdama tradicijas ir įgyvendindama vieną pagrindinių savo tikslų – suteikti galimybę debiutuoti pradedantiems kūrėjams, skelbia projekto jauniesiems menininkams „Atvira erdvė“ premjerų pradžią. Šį rudenį  Menų spaustuvės scenoje – choreografiniai debiutai, pirmasis Lietuvoje video spektaklis vaikams ir gerai žinomo kino režisieriaus teatro projektas.

Skaityti daugiau...

Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotas spektaklis keliauja po Lietuvą

kelione namo Airida ir Laurynas

Šį kartą „Kelionė į namus“ atsidurs ir visai šalia jūsų namų. Urbanistinio šokio teatras „Low Air“ kviečia į dramos ir šokio spektaklio premjerą ne tik Vilniuje, bet ir jūsų mieste. Auksiniu kryžiumi apdovanotas choreografų Airidos Gudaitės ir Lauryno Žakevičiaus bei režisieriaus Vido Bareikio spektaklis – tai sugrįžimas į vaikystės erdvę, kupiną neatsakytų klausimų.

Skaityti daugiau...

Dvi savaitės, du žemynai ir trys pasirodymai

Mantas Stabacinskas

 

Kiek trunka kelionė iš Kauno į Vilnių? Posmelį miego, keletą atsakytų elektroninių laiškų ir perklausytą geros muzikos albumą. O kiek užtrunka kelionė iki didžiausių pasaulio scenų ir garbingų įvertinimų? Šešiolika metų sunkaus ir atkaklaus darbo.. Apie keliones, scenas ir kūrybines kančias kalbame su geriausiu praėjusių metų šokėju, Auksinio scenos kryžiaus laureatu Mantu Stabačinsku, kuris artimiausiomis dienomis sostinėje, pristatys tris skirtingus, bet savaip labai brangius spektaklius.

Skaityti daugiau...

Menų spaustuvė skelbia Ilgalaikių rezidentų paraiškų priėmimą

 MS rezidentas

Menų spaustuvė skelbia Ilgalaikio rezidavimo Menų spaustuvės patalpose konkursą, laisvoms Ilgalaikių rezidentų vietoms užimti.
Rezidavimo laikotarpis – nuo 2014 m. gruodžio 01 d. arba nuo 2015 m. sausio 01 d.

Skaityti daugiau...

„Dr. Faustas” – makabriškos komedijos premjera

Dr. Faustas premjera rez.Cezaris Grauzinis

Režisierius Cezaris Graužinis ir jo vadovaujamas teatras „cezario grupė” kviečia į premjerą – spektaklis „Dr. Faustas” pagal britų dramaturgo Christopherio Marlowe dramą bus pristatytas žiūrovams spalio 31 ir lapkričio 2 d. sostinės Menų spaustuvėje. Nors rengti premjerą Vėlinių išvakarėse nėra įprasta, iš Atėnų į Vilnių spektaklio kurti sugrįžęs režisierius Cezaris Graužinis intriguoja, kad spektaklis sudomins ir bedievius, ir metafiziškai pasaulį suvokiančius žiūrovus – visus tuos, kuriems rūpi tikėjimo klausimas.

 

Skaityti daugiau...