užsisakykite naujienas

Naujienos

Berlyno kūrėjai megs dialogą Vilniuje

 

Menų spaustuvėje viešintys Berlyno menininkai – prancūzų choreografas Vincent’as Bozekas ir suomių teoretikas Simo Vassinenas – sumanė surengti Vilniuje savitą pokalbių šou.
Svečiai kuria choreografinį projektą „Kaubojai“, skirtą nepriklausomų menininkų problemoms apžvelgti. Susitikdami su įvairių bendruomenių nariais jie analizuoja visuomenės ir menininko santykius.
Rugpjūčio 1-ąją Vincent’as ir Simo kviečia į atvirą pokalbį „Menų spaustuvėje“ visus, bent kiek besidominčius kultūros gyvenimu.

 

Interviu su Vincent’u ir Simo skaitykite čia

Lrytas.lt | Božena Gudalevič | 2014-07-28

Vidas Bareikis ir „No Theatre“ stato spektaklį pagal A.Camus „Kaligulą“

Caligula3Eglė Vitkutė 2

 

Šią vasarą teatro judėjimas „No theatre“ žengia dar vieną intriguojantį žingsnį. Trijų savaičių kūrybine stovykla Klaipėdoje pradedamas spektaklio pagal vieną populiariausių pasaulinės klasikos šedevrų - A.Camus „Kaligula“ - kūrimas. Tai ne pirmas kartas, kai jaunieji Lietuvos teatro „revoliucionieriai“ savo spektaklį kuria išvykose į panašaus pobūžio stovyklas. Prieš porą metų panašiomis sąlygomis Druskininkuose gimė spektaklis „Mr. Fluxus“ pagal FLUXUS įkūrėjo J. Mačiūno biografiją. Praėjusią vasarą,  Vokietijoje vykusiame teatro festivalyje „Transeuropa“, dienos šviesą išvydo Valstybiniame jaunimo teatre sėkmingai užbaigtas spektaklis „Kovos klubas“. Šį kartą režisierius V. Bareikis pasirinko uostamiestį, kur bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto savivaldybe, gausi „No theatre“ komanda gilinasi į vienos iš skandalingiausių pasaulio asmenybių – Romos imperatoriaus Kaligulos - gyvenimą.

Skaityti daugiau...

Vasaros renginių serija: DEAR DANCE, MEET SOCIETY

Menų spaustuvėje reziduojantis choreografas Vincent Bozek (Prancūzija) ir Simo Vassinen (Suomija) liepos 21- 25 ir rugpjūčio 1 dienomis, kviečia į aktyvų renginių ciklą, kuriame judesio seminarai, atviros diskusijos ir vakaro pokalbiai.

Daugiau informacijos apie renginius - skaitykite čia

Kiekviena moteris iš bjauriojo ančiuko nori virsti balta gulbe

AkademiforScenekunstFlickr3

Jau spėjusioje pasimiršti „Kultūros naktyje“ vis dėlto įvyko šis tas įsirėžusio į atmintį. Tą vakarą Menų spaustuvės Kišeninėje salėje žiūrovai galėjo išvysti tarptautinį projektą „Pink Cloud Effect“ (liet. „Rožinio debesies efektas“). Spektaklio idėjos autorės ir atlikėjos Simona Biekšaitė (Lietuva), Marit Sirgmets (Estija) ir Kjersti Aas Stenby (Norvegija) pristatė labai moterišką, bet tikrai ne banalų scenos kūrinį.

Skaityti daugiau...

Pirmieji Menų spaustuvės naujojo sezono bilietai – jau prekyboje

 

Planuodami artėjantį sezoną, galime patikinti, kad naujajame  rudens/ žiemos Menų spaustuvės sezone išvysite apdovanojimų sulaukusius, publikos ir žiūrovų simpatijas pelniusius, šiuos Menų spaustuvės prodiusuotus darbus:

Skaityti daugiau...

Renginių serija: DEAR DANCE, MEET SOCIETY

2014 Rugpjūčio 01 d. 19:00

Vasaros šokio mokykla'14

2014 Rugpjūčio 11 d. 10:00

Vasaros šokio mokykla'14

2014 Rugpjūčio 12 d. 10:00

Vasaros šokio mokykla'14

2014 Rugpjūčio 13 d. 10:00