užsisakykite naujienas

Naujienos

Lietuviški trumpametražiai filmai – didžiausioje tarptautinėje trumpųjų filmų mugėje Prancūzijoje

 

Trumpametraziu filmu stendas LithuanianShorts 2016-2 1 640x480

 

Šiandien didžiausiame Europoje trumpametražių filmų festivalyje Klermon-Feran (Prancūzija) prasideda tarptautinė trumpųjų filmų mugė. Šiame renginyje jau ketvirtus metus iš eilės rengiamas nacionalinis lietuviškų trumpametražių filmų stendas. Tradiciškai jame pristatomi naujausi šalies trumpametražiai filmai, jų kūrėjai, kino renginiai bei paslaugos.

 

Skaityti daugiau...

Pirmą kartą Londone - šokio spektaklis vaikams „Mozaika“

 

Mozaika 16  photo-D.Matvejevas maza

 

Praėjusių metų Edinburgo „Fringe“ festivalyje puikių apžvalgų sulaukęs „Dansemos“ šokio teatro spektaklis vaikams „Mozaika“ šį vasarį pirmą kartą viešės Londone. Spektaklis, rekomenduojamas kūdikiams ir vaikams iki 3 metų, bus rodomas Jackson‘s Lane menų centre vasario 7 d. (10.30 val., 14.30 val.) bei dalyvaus tarptautiniame scenos menų festivalyje „VAULT” vasario 13 ir 14 d. (10.30 val.), rengiamame menų centre the Vaults.

Skaityti daugiau...

Menų spaustuvės jaunųjų scenos menininkų programa „Atvira erdvė“ skelbia 2016 metų paraiškų priėmimą

 

AE logo 200

 

Menų spaustuvės jaunųjų scenos menininkų programa „Atvira erdvė“ skelbia 2016 metų paraiškų priėmimą. Tai galimybė pristatyti pirmuosius savarankiškus darbus scenos erdvėje ir už jos ribų. Tai proga sukurti pirmąjį šedevrą, tai galimybė klysti, bet ir reta prabanga pasimokyti iš savo klaidų. Kviečiame teikti paraiškas naujiems scenos menų kūriniams.

 

Skaityti daugiau...

Šokio scenoje paslėpti M. K. Oginskio komponavimo principai

 

Rezonansas

 

Nuo šeštadienio Vilniuje pirmą kartą pristatomas Mykolui Kleopui Oginskiui skirtas šiuolaikinis menininkų projektas „Rezonansas“. Tai – šiuolaikinio šokio spektaklis ir paroda, kur jungiamos skirtingos meno šakos, menininkų patirtys bei požiūriai. Apie M. K. Oginskio muziką ir jos interpretavimą šiuolaikiniam šokiui kalbamės su kompozitoriumi Raimundu Martinkėnu.

 

Skaityti daugiau...

Vasaris – meilės šokiui mėnuo

 

ms vasaris - Copy

 

Leiskite pristatyti jums tai, ką Menų spaustuvėje paruošėme vasario mėnesiui.

 

Skaityti daugiau...

ATVIRAS RATAS: Brangioji mokytoja

2016 Vasario 11 d. 18:30

paskutinį kartą: 59'ONLINE

2016 Vasario 11 d. 19:00

MENO FORTAS: Jobo knyga

2016 Vasario 12 d. 19:00