užsisakykite naujienas

Naujienos

Menų spaustuvėje – nuotaikingo šokio spektaklio mažiesiems „Maži stebuklai“ premjera

Sokio teatras Dansema Mazi stebuklai - Copy

 

Šokio teatras „Dansema“ gruodžio 21 dieną 11.00 val. ir 17.00 val. Menų spaustuvėje kviečia į premjerą – šiuolaikinio šokio spektaklį „MAŽI STEBUKLAI“, skirtą 2 – 5 metų vaikams.  Choreografė Birutė Banevičiūtė, bendradarbiaudama su šokėjais Giedre Subotinaite, Agne Ramanauskaite, Mantu Stabačinsku ir kompozitore Rita Mačiliūnaite, savaip interpretuoja gamtos, tame tarpe ir žmogaus, stebuklingus virsmus. Nuotaikingai ir tuo pačiu rimtai šokio judesiais vaikams pasakojama kaip iš mažo ląstelių gumulėlio – ikriuko, kiaušinio, kirmėlytės ar sėklos atsiranda kvapni gėlė, margaspalvis drugelis, žalia varlė, galingais sparnais plasnojantis erelis ar nerangus pingvinas, linksmas ir smalsus žmogus.

 

Skaityti daugiau...

Sapnų spektaklis „Didysis Dūdininkas“ padės vaikams įveikti sapnų slogučius

Didysis dudininkas

 

Gruodžio 21 d. 12 val. Vilniuje, Menų spaustuvėje, „Stalo teatras“ kviečia į spektaklio šeimai „Didysis Dūdininkas“ premjerą (pagal Gasparo Aleksos, Roaldo Dalio ir kitų vaikų sapnus). Vaizdų ir muzikos kupinas spektaklis – be teksto, skiriamas vaikams nuo 4 metų, tinka ir nemokantiems lietuvių kalbos.

Skaityti daugiau...

Šokio spektaklio “Stiklo sodai” premjera: apie būtį šiapus ir anapus

Stiklo-sodai-900x600

Sausio 7–8 d., 19 val. Vilniaus Menų spaustuvėje į premjerą pakvies Šokio teatras AIROS su spektakliu “Stiklo sodai”. Naujas garsios choreografės Airos Naginevičiūtės kūrinys – tai tarsi judantis paveikslas, kuriame stiklo metaforos pagalba atskleidžiama trapi ir permatoma riba tarp žmogiškos egzistencijos “šiapus ir anapus”. Nuolat eksperimentuojanti, ieškanti naujų formų ir “gylio” šokyje choreografė ir šįkart stebins ne gražiais kūnais ir efektingais judesiais, o precizišku žmogiškos būties pjūviu.

 

Skaityti daugiau...

Vienam šventiniam pasirodymui sugrįžta grupė „Stipriai kitaip“

stipriai kitaip

 

Itin retai koncertuojanti grupė „Stipriai kitaip“ sugrįžta vienam vakarui. Tarpušvenčiu Ainis Storpirštis, Vidas Bareikis ir Pranas Dapšauskas vėl kartu žengs sceną ir džiugins savo gerbėjaus jiems jau himnais patusiais kūriniais, tarp kurių – „Levutė“, „Dozobačenia“, „Belarusas“ ir kt.

Skaityti daugiau...

Spektaklis kaip kelionė. Pokalbis su choreografe U. Dievaityte

ALKIS vizualas 1

 

Jauna choreografė Ugnė Dievaitytė savo kūrybinę erdvę rado Ispanijoje, Madride. Prieš porą metų pristatyti būsimo kūrinio eskizo į „Naujojo Baltijos šokio“ festivalį ji atvyko su brazile Poliana Lima.

Šį pavasarį festivalyje pristatytas visas jų darbas, o netrukus Ugnė parodys ir naujausią savo kūrinį „Alkis“. Jame šiuolaikinį eksperimentinį šokį kuriančią lietuvę matysime su ispanų operos soliste, sopranu Rosa Miranda Fernández.

Skaityti daugiau...

MAŽI STEBUKLAI. Premjera!

2014 Gruodžio 21 d. 11:00

MAŽI STEBUKLAI. Premjera!

2014 Gruodžio 21 d. 17:00