užsisakykite naujienas

Naujienos

Prieš į sceną kopiant „Red Bull Flying Bach“ projekto žvaigždėms gatvės šokių trupei „Flying Steps“ savo šlovės minutę išgyveno ir lietuvių šokėjos

 

IMG 0484

 

Lapkričio 26-osios vakarą sostinės Kongresų rūmų salėje net uodas nebūtų radęs vietos nutūpti – dar gerokai iki klasikinę muziką ir šiuolaikinį šokį vienijančio projekto „Red Bull Flying Bach“ premjeros buvo išparduoti absoliučiai visi bilietai tiek į šį, tiek į du papildomus šou renginius.

Skaityti daugiau...

Šiuolaikinio šokio festivalis „Bičių sąskrydis“

 

Bičių sąskrydis

 

Lapkričio pabaigoje šokio gerbėjus Lietuvoje jau septintą kartą žavės šiuolaikinio šokio festivalis „Bičių sąskrydis“. Renginys šiemet plečia savo auditoriją – šokio energija užkrės ne tik Vilniaus, bet ir Klaipėdos žiūrovus. Festivalyje pasirodys tiek scenos senbuviai, tiek jauni talentai, o užsienio svečiai savo kūrybą perteiks lietuvių šokėjų kojomis.

 

Skaityti daugiau...

Vyčio Jankausko šokio teatras kviečia į tarpdisciplininio šokio spektaklio premjerą

 

Akloji deme Vytis Jankauskas

 

Pasak spektaklio idėjos autoriaus ir choreografo Vyčio Jankausko, tai dvyliktas teatro spektaklis, kuris iš kitų šio teatro spektaklių išsiskiria tuo, jog pagrindinį spektaklio prasminį krūvį kuria netik fizininė šokėjų sąveika erdvėje, bet ir jų žvilgsnių, tiksliau vaizdų, kurie atsiduria jų akiračiuose sankirtos. Tai įgyvendinti padeda vaizdo projekcijos, kurios tarsi čia ir dabar retransliuoja skirtingus vaizdus / pasaulėvaizdžius,kuriuos tuo metu mato šokėjos. 

Skaityti daugiau...

Lenkų drama Vilniuje: Piotro Gruszczynskio paskaita apie lenkų dramaturgiją

 

Šių metų lapkričio pabaigoje, 24-25 dienomis Vilniuje bus pristatyta lenkų dramaturgija: vyks pjesės skaitymas, diskusijos, paskaitą skaitys lenkų dramaturgas Piotras Gruszczynskis, vyks teatro režisieriaus Grzegorzo Jarzynos režisuoto kino filmo „Mums viskas gerai“ peržiūra, taip pat bus pristatyta anglų kalba išleista lenkų dramaturgijos antologija ir pjesės „(A)pollonia“ vertimas naujajame „Teatro žurnale“. 

 

Skaityti daugiau...

Debiutuojanti režisierė kalba apie karjeros pabaigą

 

20 Sezonu - Copy

 

Lapkričio 12-13 dienomis Menų spaustuvėje bus rodomas Jungtinėje Karalystėje gimęs spektaklis. Prieš keletą mėnesių Karališkoje Škotijos akademijoje Glazge, teatro režisūros magistrą baigusi Rasa Niurkaitė programoje „Atvira erdvė“ pristato savo debiutą profesionalioje Lietuvos scenoje – spektaklį „20 sezonų“.

Skaityti daugiau...