užsisakykite naujienas

Naujienos

Lietuvoje pirmą kartą įvyks konferencija „TEDxKids“

 

Jau prasidėjo dalyvių registracija į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą konferenciją „TEDxKids@Vilnius“.

Renginys, kurio tema – „Diena ateities mokykloje“, pasak jo organizatorių, yra skirtas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems, kurie domisi jaunosios kartos ugdymu ir tobulėjimu.

Skaityti daugiau...

Skelbiamas papildomas animacijos spektaklio „Tėčio pasaka“ seansas

grazus su uzrasu ir spalvom


Žiūrovų simpatijų, kritikų liaupsių ir teatro apdovanojimo sulaukęs užburiantis reginys laukia visų dar nemačiusių ir tų, kurie mielai leistųsi atgal į „Pbpbp“ šalį bei skelbia paskutines  šių metų rodymo datas.

 

Skaityti daugiau...

D.U.K. apie plaukuotas ir prakaituotas moteris, juodomis pėdkelnėmis...

 AE 2014 Popular Problems

 

Vienintelis šokio spektaklis, šiais metais pristatomas Menų spaustuvės jaunųjų menininkų programoje „Atvira erdvė”, jau priartėjo prie finišo tiesiosios. Šiandien, spalio 24 dieną, 19 valandą įvyks Sigitos Juraškaitės ir Agnietės Lisičkinaitės darbo scenai ir dviems šokėjoms „Popular Problems“ premjera. Su jaunosiomis šokėjomis ir choreografėmis, dar visai neseniai baigusioms LMTA šiuolaikinio šokio bakalauro studijas, kaip meninis konsultantas dirbo Andrius Katinas, kostiumus rinko Laura Darbutaitė, o aš, Monika Jašinskaitė prisidėjau kaip dramaturgė. Kūrybinis procesas prasidėjo liepos mėnesį ir dažnai iš repeticijų salės persikeldavo į virtualias feisbuko ar skaipo erdves. Spektaklio pavadinimas 3 kartus buvo pakeistas, o spektaklio eiga... Visos istorijos tikrai nepasakosime. Bet, jei įdomu, čia rasite kūrybinės grupės atsakymus į kūrėjams dažniausiai užduodamus klausimus.

Skaityti daugiau...

Diskusija: būti ar nebūti (aktoriumi)?

arbata

 

Menų spaustuvės diskusijų klubas „Prie arbatos“ pirmadienį, spalio 27 d. 18 val., visus neabejingus Lietuvos teatrui ir jo ateičiai kviečia į diskusiją aistras kaitinančia tema „Apie „bordeliukus“ prie arbatėlės“.

 

Skaityti daugiau...

Atviroje erdvėje – choreografinis debiutas, pirmasis Lietuvoje video spektaklis vaikams ir gerai žinomo kino režisieriaus teatro projektas

AE maketas-webui pailgas - Copy

Šiuolaikinių scenos menų centras Menų spaustuvė, tęsdama tradicijas ir įgyvendindama vieną pagrindinių savo tikslų – suteikti galimybę debiutuoti pradedantiems kūrėjams, skelbia projekto jauniesiems menininkams „Atvira erdvė“ premjerų pradžią. Šį rudenį  Menų spaustuvės scenoje – choreografiniai debiutai, pirmasis Lietuvoje video spektaklis vaikams ir gerai žinomo kino režisieriaus teatro projektas.

Skaityti daugiau...

Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus

2014 Lapkričio 02 d. 12:00

Dr. Faustas. Premjera!

2014 Lapkričio 02 d. 19:00

Meilė trims apelsinams

2014 Lapkričio 05 d. 18:30