užsisakykite naujienas

Naujienos

Ryto receptai

 

2015-06 14 foto-D.MatvejevĀ

 

Viename didžiausių meno festivalių, Edinburge vykstančiame „Fringe“, tarp daugiau nei 3000 renginių ir trupių iš viso pasaulio – ir Lietuvos vardas. Pirmą kartą mūsų šaliai atstovauja du šiuolaikinio šokio spektakliai, kurie jau yra sulaukę pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje scenoje. Rugpjūčio 17-22 dienomis, tiksliau tariant rytais, „SpaceTriplex“ salėje publiką žadins choreografės Birutės Banevičiūtės „Mozaika“ ir Metų scenos menų reiškiniu nominuotas, Menų spaustuvėje sukurtas šokio spektaklis „Contemporary?“.

 

Skaityti daugiau...

Koncerte-performanse „SuRrounded“ – netradicinis požiūris į akordeono muziką

 

SuRrounded

 

Liepos 1 dieną, trečiadienį, 19 val., Menų spaustuvėje įvyks akordeono muzikos koncertas–performansas „SuRrounded“, kuriame bus pristatyti šiuolaikiniai lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai, skirti akordeonui. Kūrinius atliks vienas profesionaliausių Lietuvos šiuolaikinės muzikos atlikėjų, akordeono muzikos populiarintojas Raimondas Sviackevičius, scenoje kartu gros smuikininkas Džeraldas Bidva bei kontrabosininkas Donatas Bagurskas. Visą muzikinį vyksmą papildys ir apsups videomenininkės Jurgos Barilaitės videoinstaliacijos.

 

Skaityti daugiau...

REGISTRACIJA Į VASAROS ŠOKIO MOKYKLĄ'15

 

vasaros sokio mokykla

 

„Vasaros šokio mokykla“ – tai didžiausias edukacinis šiuolaikinio šokio renginys Lietuvoje, skirtas šokio profesionalams bei mėgėjams, rengiamas Menų spaustuvėje kasmet nuo 2000 m.

Kaip ir kasmet, šių metų programoje, rugpjūčio 17-22 d., šiuolaikinio ir klasikinio šokio pamokos su profesionaliais šokio pedagogais iš įvairių pasaulio šalių.

 

Skaityti daugiau...

„Sirenos“ skelbia rudens programą

 

Plauciai Sirenos 2015

 

Šiemet festivalio programoje - trys išskirtinio dėmesio Europos teatrų scenose susilaukę vardai: britė Katie Mitchell, italas Pippo Delbono ir belgas Josse De Pauwas. Užsienyje be jų yra neįsivaizduojamas joks šiandieninis Europos teatro kontekstas, tad „Sirenų" organizatoriai ir toliau vykdo užduotį supažindinti Lietuvos žiūrovus su prestižinį vardą pelniusiais kūrėjais.

Skaityti daugiau...

Nemieganti Menų spaustuvė

KN-logo-1Menų spaustuvė, prisijungdama prie nemiegančio miesto, siūlo savo Kultūros nakties naktinėjimo interpretaciją.

Skaityti daugiau...