užsisakykite naujienas

Naujienos

Festivalis vaikams KITOKS ieško „Ekspertų klubo“ narių

12633589 10153952978897948 9123292244618468669 o

 

„Menų spaustuvė“ kviečia 5-7 klasių (11-13 metų amžiaus) mokinius, kartu su juos lydinčiais mokytojais tapti Tarptautinio festivalio vaikams ir jaunimui KITOKS‘17 „Ekspertų klubo“ nariais. Festivalis vyks 2017 m. sausio 12-17 d. Menų spaustuvėje, Vilniuje. 

 

Skaityti daugiau...

„Vaikystė“ - jauno režisieriaus Karolio Vilko debiutas, nepaisantis teatro taisyklių

vaikyste-2-foto-is-teatro-lele-archyvo-57b4518e75850

 

„Baigęs aktorystės mokslus, supratau, kad nelabai turiu kur vaidinti. Teatre man kažko trūko, todėl nusprendžiau kurti kitokį spektaklį, – apie posūkį į režisūrą kalba debiutinio spektaklio „Vaikystė“ režisierius Karolis Vilkas, – Besimokydamas pas O. Koršunovą išmokau teatre kurti savo taisykles.“  Iš tiesų, spektaklis „Vaikystė“ nepanašus į tai, ką matome tradicinio teatro scenoje. Istorija čia pasakojama asociatyviais vaizdais paremtu pasakojimu, kuris šiandienos vaizdų kultūroje žmogui tapo daug artimesnis, nei įprastas linijinis siužetas. Spektaklis, apsistojęs po „Menų spaustuvės“ stogu, čia bus rodomas spalio 27-tą dieną.

Skaityti daugiau...

D ė m e s i o | informacija apie atšauktus spektaklius

Skubam pranešti, kad atšaukiami šie mūsų kolegų spektakliai spalio mėnesį:

*20d. 19.00 DIOR IN MOSCOW | dėl bilietų grąžinimo arba keitimo kreiptis į organizatorius el. paštu padidapifish@gmail.com 

*22d. 19.00 CHIMEROS KAROLIAI 

 

Lietuvos kūrybinių verslų atstovams atveriama Japonijos rinka

 

Made in Japan kurybines dirbtuves

 

Spalio 7-8 dienomis sostinės „Menų spaustuvėje“ vyks tarptautinė kūrybinių industrijų konferencija „Made in Japan“, skirta diskusijoms tarp verslo atstovų, dizainerių, architektų, medijų kūrėjų ir visų besidominčių tarptautiniu bendradarbiavimu bei plėtra Japonijos ir Azijos rinkose. Įvairių kūrybinių krypčių lyderiai iš viso pasaulio konferencijoje pristatys savo sėkmingą patirtį ir verslo vystymo bei kultūros Azijos rinkoje įžvalgas, kurias papildys praktinės sesijos ir kontaktų mainai. Kūrybingi profesionalai pasidalins patarimais, kaip pradėti eksportuoti prekes ar paslaugas į tolimąją Tekančios saulės šalį, kvies gyvai diskutuoti ir susipažinti.

Skaityti daugiau...

Sugrįžta žiūrovų simpatijas pelnęs animacijos spektaklis „Tėčio pasaka“

TecioPasaka Petrulaitis 012

 

Žiūrovų ir kritikų pamėgtas animacijos spektaklis vaikams „Tėčio pasaka“ naująjį sezoną vėl sugrįžta į Menų spaustuvę. Kūrybinės studijos „PetPunk“ įkūrėjų Andriaus Kirvelos ir Gedimino Šiaulio, teatro laboratorijos „Atviras ratas“ aktorių ir Menų spaustuvės bendras darbas vėl kvies žiūrovus išvysti spalvingo reginio. Rugsėjo 17 d., šeštadienį, 18 val. Juodoji salė virs stebuklinga „PbPbP“ šalimi, kurioje susijungs įspūdingos vaizdo instaliacijos, žaismingos dekoracijos ir nuotaikinga aktorių bei animuotų personažų vaidyba. 

Skaityti daugiau...