Infoteka

Menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai. Kolekcijos pagrindą sudaro Britų tarybos perduota kolekcija; taip pat savo informacinius išteklius viešam naudojimui pateikė viešoji įstaiga „Lietuvos šokio informacijos centras“.
 
Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis. Infotekos kolekciją sudaro scenos menų literatūra ir teatro bei šiuolaikinio šokio videomedžiaga. Be to, bibliotekoje yra įvairių šiuolaikinių leidinių: žinynų, meno kūrybos industrijų bei vadybos literatūros, kultūrinės periodikos, meno ir fotoalbumų.
 
Komplektuojant Infotekos fondą pirmenybė teikiama literatūrai užsienio (dažniausiai - anglų) kalba. Todėl drąsiai galima teigti, kad Infoteka yra viena turtingiausių scenos menų bibliotekų Vilniaus mieste. Čia rasite žymių Lietuvos ir užsienio šalių režisierių teatro ir šokio spektaklų įrašų bei dokumentikos apie juos. Besidomintiems anglakalbių šalių literatūra siūlome modernių autorių romanus, audioknygas, poeziją, dokumentinius ir meninius filmus.
 
Infotekos fondai nuolat papildomi su šiuolaikiniais scenos menais susijusia medžiaga. Kryptingai kaupiame meno plėtros, kultūros politikos, kultūros vadybos, kūrybos industrijų literatūrą, prenumeruojame meno žurnalus. Infoteka funkcionuoja ir kaip skaitykla, patogi darbo vieta, kur veikia belaidis internetas. Kviečiame susipažinti su Infotekos fondais e-kataloge. Klauskite, siūlykite temas ir literatūrą, kurios ieškote, bendradarbiaukite ir naudokitės puikia kultūrine Menų spaustuvės Infotekos erdve.
 
* Kontaktai
el. paštas infoteka@menuspaustuve.lt
tel. (8 5) 204 08 33
 
* Įprastas darbo laikas
antradieniais  13:00–19:00
trečiadieniais  13:00–19:00
ketvirtadieniais 13:00–19:00
penktadieniais  13:00–19:00


* Vasaros darbo laikas
antradieniais  13:00–18:00
trečiadieniais  13:00–18:00
ketvirtadieniais 13:00–18:00
penktadieniais  13:00–18:00


* Darbotekos darbo laikas

pirmadienis - penktadienis 9:00-18:00