Menų spaustuvėje startuoja bendradarbystės erdvė - „Darboteka“!

Po Menų spaustuvės stogu jau 14 metų įkvėpimų kupina veikia šiuolaikinių scenos menų biblioteka „Infoteka“, o šį rudenį „Infoteka“ savo plečia savo veiklą ir pristato bendradarbystės erdvę – „Darboteka“!

„„Infoteka“, kurioje jau beveik du dešimtmečius kaupiami įvairūs kultūros ir meno leidiniai, buvo viena iš pirmųjų vilniečiams po rekonstrukcijos Menų spaustuvėje atsivėrusių erdvių. Jau ne vienerius metus „Infotekos“ lankytojai yra kviečiami dalyvauti ir įvairiuose susitikimuose, tarp kurių - naujų leidinių pristatymai, scenos meno profesionalams bei Menų spaustuvės lankytojams aktualūs pokalbiai, diskusijos. „Infoteka“ plečia savo siūlomų paslaugų spektrą. Nuo šiandien ji kviečia į darbui pritaikytą ir atvirą visiems erdvę, kurią pavadinome „Darboteka“. Ypač kviečiame naujai įkurdinta erdve naudotis nepriklausomus kultūros lauko profesionalus, kuriems trūksta erdvės susikaupimui ir ramiam bei produktyviam darbui, ji puikiai tiks žmonėms, kuriems darbas namuose nėra tinkamas, o nuosavas biuras per daug didelė prabanga. „Darboteka“ atsidaro būtent jums!”,- pasakoja Menų spaustuvės vadovė Jolita Balandytė.

„Darboteka“ visų lauks ir visiems atvira bus darbo dienomis nuo 9 iki 18 val., o joje dirbti bus galima visiškai nemokamai! Šioje erdvėje galimybė dirbti prie savo projektų bus tam sukurtose kol kas penkiose darbo erdvėse, o pertraukų nuo darbo metu bus galima ieškotis įkvėpimų „Infotekos“ sukauptuose lobynuose. Tai puiki galimybė iškeisti įprastas mieste darbo erdves ar kavines ir be jose būdingo šurmulio ramiai darbuotis įkvepiančioje erdvėje, pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje!