Kaip laimėti „Atvirą erdvę“?

Menų spaustuvė šiemet, jau 19-ąjį kartą paskelbė savo programos „Atvira erdvė“ konkursą!

„Atvira erdvė“ skirta jauniesiems scenos menų kūrėjams, kasmet šioje programoje savo išbando režisieriai, choreografai, dramaturgai, šiuolaikinio cirko, gatvės menų ar teatro vaikams kūrėjai, o dalis jų darbų pristatomi festivaliuose bei susilaukia „Auksinių scenos kryžių“ nominacijų ar net apdovanojimų.

„Nors ši Menų spaustuvės programa gyvuoja jau beveik du dešimtmečius ji išlieka aktuali tarp menininkų, o ypač jaunų kūrėjų. Kviesdami kūrėjus teikti savo pasiūlymus šiai programai visada bandome įsiklausyti į kūrėjų poreikius, padėti jiems įgyvendinti originalias ir pačias netikėčiausias idėjas. Jau keletą metų programa yra dedikuota trims scenos meno sritims – šiuolaikiniam cirkui, menui viešose erdvėse ir šiuolaikinį teatrą vaikams ir jaunimui kuriantiems menininkams“, - pasakoja Jolita Balandytė.


Artėjant „Atviros erdvės“ paraiškų pridavimo terminams, kviečiame gyvai pasimatyti ir diskutuoti, ko visgi reikia, norint laimėti „Atvirą erdvę“?


iskusijoje dalyvaus:

Jolita Balandytė – Menų spaustuvės vadovė;

2023 metų vieni iš „Atviros erdvės“ nugalėtojų: Kamilė Petruškevičiūtė ir Oskar Wyganovski, kurie šios programos metu sukūrė ir publikai pristatė interaktyvų spektaklį vaikams „Klausau, Jūsų didenybe!“;

2022 metų vienos iš „Atviros erdvės“ nugalėtojų: Armanda Rudelytė ir Rugilė Jankauskytė, kurios su komanda sukūrė ir pristatė dokumentinį spektaklį „IŠ|M(i)ESTAS“.

Diskusiją moderuos Greta Mecelicaitė.


Plačiau apie „Atviros erdvės“ programą - https://www.menuspaustuve.lt/lt/projektai/atvira-erdve

Kviečiame!

--
Menų spaustuvės veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.