Lietuva! „Šiuolaikinės Intelektualios Klounados Teatras” ir OKT | Vilniaus miesto teatras kviečia drąsiai atsiverti klounados žanrui! Režisierius Žilvinas Beniušis su neįtikėtinai talentingų aktorių komanda nori jums padovanoti patirtį, apie kurią neišvengiamai pasakosite ir savo anūkams. Jau dabar žmonės šnabžda, kad šis spektaklis yra geriausias kada nors jų matytas klounados vesternas, bent iš tų, kuriuose interpretuojama garsioji Homero „Odisėja”!

Spektaklio epicentre sutinkame jaunų aktorių trupę „Out Of The Box”, kuri nuo neatmenamų laikų yra įkalinta sename dramos teatre. Ji kiekvienais metais ruošia vis tą pačią premjerą pagal Homero epą „Odisėja”. Joje Odisėjas su bendražygiais po Trojos karo siekia grįžti
namo į Itakę, pas savo žmoną Penelopę. Šioje kelionėje kaubojai turės įveikti Kalipso aistros burtus, Sirenos viliones, Kiklopo įtūžį ir kitus laukinių vakarų pavojus senovės Graikijoje.

Šiame vesterne klausiama ar egzistuoja autentiška pirmapradė tapatybė, kas yra tikrojo “aš” namai ir daug kitų labai prasmingų ir labai susimąstyti verčiančių klausimų. Tad labai laukiame jūsų visų pasiilgusių gyvos meilės klausimų ir gyvo juoko iš pilvo!

Režisierius - Žilvinas Beniušis
Scenografijos dailininkas - Vitalij Strigunkov
Kostiumų dailininkė - Daiva Urbonavičiūtė
Šviesų dailininkas - Valdas Latonas
Scenarijaus autoriai - Žilvinas Beniušis ir Raul Barranco
Spektaklyje skamba Ennio Morricone muzika

Vaidina:

Aurelijus Pocius – Odisėjas
Sofija Gedgaudaitė – Kalipso
Saulius Ambrozaitis – Sizifas
Julija Korpačiova – Penelopė
Digna Kulionytė – Sirena
Džiugas Gvozdinskas – Kiklopas
Karolis Norvilas – Pimpãlas
Domantas Starkauskas – Eurilochas

Trukmė: 99 min.
Rekomenduojamas amžius – nuo 14 metų;
Spektaklio metu naudojamas stroboskopo efektas ir dūmai.

Spektaklis kuriamas bendradarbiaujant su OKT / Vilniaus miesto teatras ir Lietuvos muzikos ir teatro akademija.