Rupert alternatyvios edukacijos programos baigiamosios parodos „dismantling dreams, disrupted seams“ atidaryme dalyvaus ypatinga viešnia – Rieko Whitfield. Ji ne tik savo pasirodymu pradės vakarą, bet ir surengs kūrybines dirbtuves „Songwriting Seance“.

Data: 2023 lapkričio 24 d. Laikas: 13 val. Vieta: Menų spaustuvė (Studio III), Šiltadaržio g. 6, Vilnius

Kūrybinės dirbtuvės vyks anglų kalba. ! Dėl riboto vietų skaičiaus būtina registracija. Registracijos forma čia.

DAUGIAU APIE DIRBTUVES:

Kūrybinių dirbtuvių dalyviai leisis į kelionę, kurios metu patirs vedamąsias meditacijas, gydymą žemaisiais dažniais ir atliks automatinio rašymo pratimus, skirtus atskleisti giliosios savasties balsą. Dirbtuves vainikuos improvizuoti pasirodymai, kuriu metu bus atliekamos sukurtos dainos ir skaitomi parašyti eilėraščiai, prisidedant prie kolektyvinės atgimimo, įsikūnijimo ir alternatyvios ateities magijos.

DAUGIAU APIE MENININKĘ:

Japonų kilmės amerikietė Rieko Whitfield yra vaizduojamojo meno kūrėja ir muzikantė, save vadinanti eksperimentinės popmuzikos ragana. „BBC Sounds“ jos debiutinį minialbumą „Regenesis“ pavadino „baugiai gražiu“, o „Sleek Magazine“ – „vienu metu ir intymiu, ir kolosaliu“. Neseniai baigusi Karališkąjį meno koledžą ir tapusi „Tate“ reziduojančia menininke, Whitfield savo hipnotizuojančiais gyvo garso pasirodymais, derančiais tiek muziejaus, tiek klubo aplinkoje, užsitarnavo kultinės kūrėjos statusą. Jos praktika – tai siekis pasiūlyti strategiją kolektyviniam gijimui ir dvasiniam skleidimuisi.